Farruz Ponpon Kuyruklu Tavşan Anal Tıkaç
Farruz Ponpon Kuyruklu Tavşan Anal Tıkaç Orijinal fiyat: 550 ₺.Şu andaki fiyat: 500 ₺.
Back to products
Satisfyer Orca | Hava Darbesi & Klitoris Uyarıcı
Satisfyer Orca | Hava Darbesi & Klitoris Uyarıcı Orijinal fiyat: 3.300 ₺.Şu andaki fiyat: 2.900 ₺.

We-Vibe Jive G Noktası ve Klitoris Vibratör

Stok kodu: FA-W01 Kategoriler: ,

Orijinal fiyat: 12.000 ₺.Şu andaki fiyat: 9.900 ₺.

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
9.488 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

We-Vibe Jive Giyilebilir G Noktası ve Klitoris Stimülatörü Akıllı Oyuncak Vibratör

We-Vibe’den Jive, çiftler ve/veya yalnız oyunlar için We-Connect Uygulamasıyla uyumlu, giyilebilir bir g spot vibratörüdür.

Bu göze çarpmayan titreşimli yumurta, ister işte masanızda oturun ister bir gün alışveriş için dışarıda olun, gün boyunca kıyafetlerinizin altına giyilmelidir. Jive ile ne yapıyor olursanız olun gizli zevklerin tadını çıkarın!

We-Vibe Jive Menekşe Mavisi

Wow Tech, We-Vibe Jive’a yeni bir renk ekliyor: Electric Pink . Bu yeni renk konusunda o kadar heyecanlıyız ki Luxe Vibes‘e mükemmel bir pembe uyum sağlıyor. Bu yeni renk, orijinal Jive ile aynı özelliklere sahip, yalnızca yeni ve şık bir renk seçeneğiyle!

We-Vibe Jive Kutu İçeriği

Jive nasıl yapılır?
Vibratörün yumurta kısmını g noktanıza bakacak şekilde vajinanıza yerleştirin ve geri alma sapını vücudunuzun dışında dik konumda bırakın. Daha kolay yerleştirmek için yumurtanın üzerine biraz kayganlaştırıcı sürün. Daha sonra açmak için kontrol düğmesine basın. Hızlar arasında geçiş yapmak için aynı düğmeyi kullanın. Kapatmak için kontrol düğmesini 2 saniye basılı tutun.

Çiftler Jive ile Oynar veya Tek Başına Oynar
We-Connect Uygulaması, uzaktan kumanda benzeri özelliği ile çiftlerin oynamasına veya tek başına oynamasına olanak tanır. Aynı odada (30 feet’e kadar) bir partnerle oynamak için We-Connect Uygulamasını Bluetooth aracılığıyla sahibinin telefonuna bağlayın.

Partnerinizle her yerden oynamak için her ikisinin de We-Connect uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor. We-Vibe Jive‘ı vibratörün Bluetooth menzilinde tutun, partnerinizi bir davetle ekleyin.

We-Vibe’dan Jive

We-Vibe Jive’ın Özellikleri
2 saatlik oyun için 90 dakika şarj edin
USB Şarj Kablosu
Düşük Pil Durumunda Yavaş Yanıp Sönen Işık
Vücut İçin Güvenli Silikon
Ftalat ve BPA içermez, Lateks içermez
Su geçirmez
10+ Titreşim Modu
Giyilebilir G-Spot Vibratörü
We-Connect Uygulaması ile Uzaktan Kontrol

Marka

We-Vibe

Renk

Menekşe Mavisi

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.