132 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Gerçekçi Dildolar

Dildo nedir?
Dildo, kendinize veya partnerinize nüfuz etmenizi sağlayan uzun bir seks oyuncağıdır. Cinsiyetiniz veya cinsel yöneliminiz ne olursa olsun, bu kategori herkes içindir! Bir dildo farklı durumlar için kullanılabilir.
Örneğin; partnerinizle ön sevişme sırasında kullanabilirsiniz. Bu yaramaz seks oyuncağı mastürbasyon için de son derece popüler! Farklı model ve boyutlardan dolayı kendinize en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz!
Dildo veya yapay penis, erkek cinsiyetinden ilham alır ve bu nedenle fallik bir şekil alır. Bu harika seks oyuncakları klasiği farklı şekillerde, boyutlarda ve malzemelerde mevcuttur.
Cam, çift, anal veya büyük bir yapay penis mi arıyorsunuz? Farruz’da her çeşit Dildo ve her renkten oluşan çok geniş bir seçimimiz var.

Dildo nasıl kullanılır?
Dildo kullanmak için bu seks oyuncağını herhangi biryere yerleştirmeniz ve onu istediğiniz kadar hızlı veya yavaş hareket ettirmeniz gerekir. Partnerinizle dildo kullanırsanız, onun zevki üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız!
Siz farkına bile varmadan, o gelmeye hazır olacaktır…
Seks oyuncağının boyutuna, malzemesine ve ne kadar istekli olduğunuza bağlı olarak yapay penisinize bir miktar kayganlaştırıcı sürmenizi önemle tavsiye ederiz.
Bu şekilde penetrasyon daha az tahriş olasılığıyla pürüzsüz olacaktır.

Dildo nasıl çalışır?
Bir yapay penis tamamen sizin hızınızda çalışır. Vibratör gibi seks oyuncaklarının aksine, bu türün içinde motor yoktur.
İnanılmaz bir orgazm için yapay penisinizi istediğiniz şekilde hareket ettirebileceğiniz anlamına gelir! Öte yandan bazı modellerde vantuz bulunduğundan bunları bir askıda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Bu vantuzlar ayrıca yapay penis’i banyonuzda veya duşunuzda kullanmanızı sağlar.Dildonuzu duvara veya zemine yerleştirin ve keyfini çıkarın!

Çatal Dildo, Çift yapay penis
Çift yapay penisin farklı boyutları ve türleri vardır: Bunun temeli, çift yapay penisin her zaman penis şeklinde iki uca sahip olmasıdır.
Kendinizi vajinal ve anal olarak şımartmak için çatal dildo kullanabilirsiniz (esnek bir çift yapay penis veya çift penetrasyonlu yapay penis ile). Ancak bu seks oyuncağını eşinizle aynı anda aynı yapay penisin keyfini çıkarmak için de kullanabilirsiniz.

Vantuzlu Dildo
Bu seks oyuncağı tam olarak adının tanımladığı şeydir: vantuzlu bir yapay penis. Bu vantuzlu yapay penisi herhangi bir yüzeye takabilirsiniz ve elleriniz serbest kalır. Vantuzlu dildolar ile istediğiniz pozisyonda kendinize nüfuz edebilirsiniz. Farklı bir pozisyon deneyin (yalnız veya partnerinizle birlikte) ve isterseniz çift penetrasyonun keyfini çıkarın.

Yapay penis mi satın alacaksın? Ucuz dildolarımızın yanı sıra daha pahalı modellerimiz de var. Seks oyuncakları kategorisinde Dildo da dahil olmak üzere çok çeşitli seks oyuncakları bulacaksınız. Seks mağazamızdan doğrudan online olarak strapon, tekli, çiftli veya cam yapay penis sipariş edin.
Şimdi sipariş verin ve tek başınıza veya partnerinizle harika bir akşamın tadını çıkarın!

Dildomun bakımını nasıl yaparım?
Yapay penisinizi korumanın en iyi yolu onu temiz tutmaktır. Seks oyuncağınızı kaldırmadan önce oyuncak temizleyiciyle iyice temizlemeniz kesinlikle çok önemlidir.
Bu hijyen bakımı, seks oyuncaklarınızın keyfini uzun süre çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Aksi halde dildonuzdaki bakteriler onu kullanmayı güvensiz hale getirecektir.
Kişisel hijyeniniz ve sağlığınız için seks oyuncaklarınızın tamamını iyice temizlemeniz çok önemlidir. Neyse ki seks oyuncaklarının bakımı çok kolaydır.

Dildo Yapay penisimi nereden satın alabilirim?
Dildo Yapay penisinizi Farruz’dan kolayca satın alabilirsiniz.
Burada çevrimiçi olarak çok çeşitli ürünler bulacaksınız! Kadınlara, erkeklere ve çiftlere yönelik erotik oyuncakları online mağazamızdan satın almak kolaydır.
Ürünlerinizin her zaman hızlı ve gizli teslimat hizmetini garanti ediyoruz. Bu, paketinizin üzerinde firma adının görülemeyeceği anlamına gelir.
Eğlenmeyi planladığınız seks oyuncaklarını insanların görmesi konusunda endişelenmenize gerek yok!