GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Gizli kargo ve paket

Farruz Sitemizden yapılan tüm alışverişler, içerisinde ne olduğunu anlamanın mümkün olmadığı, gizli paketler içerisinde gönderilir. Paketler kargo firmasına kutu içinde verilir ve paket üzerinde herhangi bir logo, marka ibaresi bulunmaz.

Kargo firması ve yetkililer de dâhil, paket içerisinde ne taşındığını kimse bilmez. Teslimat da aynı gizlilikte yapılır.

Fatura ve Ekstre’de gizlilik
Farruz’dan sipariş edeceğiniz ürünler faturanızda ‘Kişisel Bakım Ürünü’ ‘Hediyelik eşya’ veya ‘, Aksesuar ürünü’ olarak gözükür. Kredi kartı ekstrenizde firma ismi Sanal pos sağlayıcımız gözükür.

Sex Shop ismi hiç bir yerde geçmez.

Müşteri gizliliği

Farruz kullanıcı bilgilerinin güvenliğine karşı maksimum hassasiyet gösterir. Farruz paylaşılan her türlü üyelik bilgisi, kişisel bilgi ve sipariş bilgisi gizlilik prensiplerimiz altında korunmaktadır. Satın alınan ürünlerle ilgili yapılan hiç bir işlem, başka bir internet kullanıcısı ya da üçüncü partiler tarafından görüntülenemez. Farruz, paylaşılan bilgilere izinsiz ulaşamaz, görüntüleyemez. Farruz, hizmet ve teknik destek almak amacıyla farklı kurumlarla çalışması durumunda bu firmaların da aynı gizlilik prensiplerine uymaları sağlanır. farruz.com sadece tabi olunan düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri ilgili bilgilerin açıklanmasını istediğinde, yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklar.

Güvenli Alışveriş

SSL Nedir?

SSL (Secure Sockets Layer), güvenli iletişim, e-ticaret ve tarama güvenliğini sağlamak için kullanılan bir şifreleme protokolüdür. SSL bağlantıları varsayılan olarak 443 numaralı bağlantı noktasını kullanır ve URL’ler ekranda “HTTPS://” ile başlar. Tarayıcılar, sarıasma kilit ve yeşil adres çubuğu üzerinden güvenli bağlantıları göstermektedir.

Müşteri güvenliği

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliği ve güvenliğinin sağlanması amacıyla, şirketimiz, internet altyapısında ve kullandığı sistemde maksimum güvenliği sağlamıştır.

Web sitemizin içerdiği, üçüncü şahıslara ait materyaller ve fotoğraflar haricinde kalan tüm bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.

Gizlilik politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve Farruz içinde link verilen diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Farruz sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerinde, o sitelere ait gizlilik ve güvence şartları geçerlidir.

Farruz’dan reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan farruz.com sorumlu değildir.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Farruz’a aittir. Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır