64 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Dunhuang Püskül Süslemeli Rol Oynama Kostüm Seti

Orijinal fiyat: 1.900 ₺.Şu andaki fiyat: 1.300 ₺.
Ürün Kodu: FF-07

Fantezi Seksi Giyim ve Seksi iç çamaşırı

Kalbiniz doğru yerde ama iç çamaşırınız doğru seçim mi? Seksi iç çamaşırı son zamanlarda çok fazla ilgi topladı, bu nedenle bu özel iç çamaşırı türü, satın almada yabancı değil. Seksi iç çamaşırının ten/giysi oranı normal geceliğinizden daha azdır. Seksi iç çamaşırı giymenin yaydığı güvenin birçok kişi için tahrik edici olduğu biliniyor. Balayı olsun ya da olmasın, sadece dikişsiz iç giyim giymek kendinizi daha şehvetli ve rahat hissetmenizi sağlayabilir, kendinize güven duygusu verebilir. Seksi tangalar, babydoll’lar, dantel sütyenler, uyumlu takımlar ve çok daha fazlası gibi çeşitli stiller, baskılar ve kumaşlar dahil olmak üzere tüm iç çamaşırı ihtiyaçlarınızı karşılamak için Farruz’u alışveriş rehberiniz olarak düşünün.

Seksi iç çamaşırını popüler yapan şey nedir?
İçinde yaşadığımız modern bir dünya, bu da kadınların ihtiyaçlarını açıkça söylemesi anlamına geliyor. Seksi iç çamaşırı, cildinizde kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlayacak bir giyinme şeklidir. Sıcak iç çamaşırı stilleri, balayı için ve ruh halinizi yükseltmek için oldukça popülerdir. Büyükanne külotunuzu emekliye ayırın ve yeni seksi iç çamaşırı koleksiyonumuzla partnerinizi baştan çıkarın. Onları hiçlik yerine yüksek moda seksiliğiyle cezbedin.

İçsel Güveninizi Artırın
Kadınlar için doğru seksi iç çamaşırı stilini bulma yolculuğunda yanınızdayız. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok trend stil ve tasarımla Farruz’a güvenebilir ve seksi iç çamaşırlarının baştan çıkarıcı versiyonunu çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Seçebileceğiniz tarzın en iyisi iç çamaşırları şunlardır:

● Babydoll
İlk kez oynamış olsanız da olmasanız da, konu seksi iç çamaşırları olduğunda babydoll’lar popülerdir. Babydoll’a olan eğilim kadınlar arasında daha fazla fark ediliyor. Kumaşın yerleştirilmesi, şeffaflık ve diğer detaylar sizin yapabileceğiniz bir seçimdir. Bunu, kıvrımlarınıza zarif bir şekilde oturan ve varlıklarınızı vurgulayan, dökümlü, seksi bir gecelik olarak düşünün.

● Dantelli sütyen külot ve jartiyer seti
Bu karmaşık iki parçalı set uzun süredir piyasada ve aynı zamanda koleksiyonda en çok tercih edilen seçimdir. Dantelli sutyen, kıvrımlarınıza hafif bir kaldırma sağlayarak onu daha da çekici hale getirecek ve külot sizi zarif bir şekilde örtecektir. Dantelin vücudunuza dokunma hissi aynı zamanda zarif ve yumuşaktır.

● Tanga
Tangaları ayrı ayrı seçip dilediğiniz kıyafetle kombinleyebilirsiniz. Tangaların kapsama alanı düşüktür ve bunlardan çok yönlü kullanım elde edebilirsiniz.

Seksi iç çamaşırları birçok kadının evine girmiştir ve özel bir gününüz varsa seksi iç çamaşırlarını sallayabilirsiniz, bunun için gidin. Balayına ya da belki balayından sonraki özel gecelere uygun, en kaliteli, trend iç çamaşırlarına sahip olmak için tüm iç çamaşırlarınızı Farruz’dan alın. Farruz, konfor oranını korurken seçebileceğiniz bir dizi tasarım, stil, renk ve baskı sunuyor.