Kiraz Çiçeği Baskılı Japon Tarzı Uzun Kollu Kimono

Stok kodu: FF-015 Kategoriler:

800 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
764 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Kiraz Çiçeği,  Japon Tarzı Kimono

Kiraz çiçeği baskılı, Japon tarzı uzun kollu kimono, son derece seksi ve baştan çıkarıcı bu elbise, kadınlara sıcak ve seksi bir görünüm kazandırıyor.

Son derece seksi tasarım, kadınlara hoş ve çekici bir tarz getiriyor. Baştan çıkarıcı, feminen tasarımıyla çekici, kadınlara kendinden emin ve dinamik bir tarz edindiriyor.

Malzeme: 90% poliamid, 10% Elastan
Omuz: 49 cm
Büst boyutu: 88 cm
bel ölçüsü: 110 cm
Uzunluk: 68 cm
Kol uzunluğu: 31 cm
Uygun Ağırlık: 40kg-60kg

Lütfen düşük sıcaklıkta yıkandığını unutmayın, Ağartmayın ve uzun süre yanan güneşin altına koymayın.
As farklı ölçüm yöntemleri, öğeler hakkında 1-3 cm sapma meydana gelecektir, lütfen sipariş vermeden önce sizin için uygun olduğundan emin olun.
Farklı monitörler ve lamba ışığı nedeniyle, Resim, öğenin gerçek rengini yansıtmayabilir, anlayışınız için gerçekten teşekkür ederiz

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.