67 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Penis Kılıfları

Basitçe söylemek gerekirse, penis kılıfı seks sırasında penisinizin üzerine takılan bir tür içi boş penis destek cihazıdır.

Penis uzatıcılar, güçlendiriciler veya kılıflar – veya normal “penis kılıfları” olarak da adlandırılan penis kılıfları çok çeşitli boyutlarda ve tasarımlarda mevcuttur ve genellikle silikon karışımlarından veya kauçuktan yapılır.

Bazılarında sizin veya partnerinizin hissini artırmak için çıkıntılar, çıkıntılar ve diğer dokusal özellikler bulunur. Diğerleri titreşim, prostat masajı veya G noktası uyarıcıları sunar. Hatta anal oyun hoşunuza gidiyorsa titreyen ve bağlı bir anal tıkacı ile birlikte gelen hepsi bir arada kılıflar bile bulabilirsiniz.

Çoğu penis kılıfında, manşonu yerinde tutmak için skrotumunuzun etrafına oturan esnek bir halka bulunurken, bazılarında testisleriniz için esnek bir delik veya manşonun hareket etmesini önlemek için belinize takılan bir kemer bulunur.

Tasarımları ve boyutları nedeniyle çevre kollu olarak da bilinen penis büyütücüler kasıtlı olarak daha büyüktür ve genellikle daha yoğun bir cinsel deneyim için ekstra uzunluk ve kalınlık eklemek üzere tasarlanmış yerleşik penis uzantıları içerir.