83 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Gerçekçi vibratörler nedir?

Erotik oyuncaklara gelince, penis başı, damarlar ve bazen de çeşitli testislerle tamamlanan, erkek cinsel organı şeklinde gerçekçi bir vibratör dür! Geniş koleksiyonumuzdan ten rengini de seçmek mümkün! Gerçekçi vibratörünüz mümkün olduğunca penise yakın görünecek ve hissedilecektir.

Heyecan verici bir seks oyuncağı tarafından uyarılmak her zaman tatmin edici bir deneyimdir. Ancak pek çok meraklı için bu, yalnızca oyuncağının gerçek bir penise benzemesi durumunda kabul edilebilir. Bu yüzden doğal olarak Farruz’dan gerçekçi bir vibratör seçerler! Yeni vibratörünüzün boyutunu ve uzunluğunu da seçebilirsiniz. İster küçük, ister büyük, ister gerçekçi bir vibratörü tercih edin, gerçekten arzu ettiğiniz şeyi Farruz‘da bulacaksınız.

Vantuzlu gerçekçi bir vibratörü ne zaman kullanabilirim?
Duşta vantuzlu ve heyecan verici gerçekçi bir vibratör kullanarak en ıslak rüyalarınızı yaşayın. Gerçekçi vibratörünüzü duşunuzun duvarına yapıştırabilirsiniz. Sabitleyin, favori kayganlaştırıcınızı kullanın, oyuncağınızı yerleştirin ve cihazınızı tercih ettiğiniz konuma konumlandırın. Satın almadan önce oyuncağınızın gerçekten su geçirmez olup olmadığını öğrendiğinizden emin olun! Vantuzlu gerçekçi vibratörünüzü diğer pürüzsüz yüzeylere de takabilirsiniz.

Uzaktan kumandalı gerçekçi bir vibratörü kim kullanabilir?
Partnerinize zevkinizin kontrolünü vermekten daha eğlenceli ne olabilir? Özellikle uzaktan kumandalı gerçekçi bir vibratör söz konusu olduğunda, kontrolü bırakmak işleri çok heyecanlı hale getirecektir! Bu, en sevdiğiniz yerlerin hiç beklemediğiniz bir zamanda oynanacağı anlamına gelir. Hassas bölgelerinizi tam olarak nasıl ve ne zaman isterseniz uyarmak için uzaktan kumandayı kendiniz kullanın. Farruz’da sadece vulvanızdan zevk almakla kalmayacak, aynı zamanda uzaktan kumandalı gerçekçi anal vibratör de bulacaksınız . Uzaktan kumandalı gerçekçi bir vibratör kullandığınızda hayalleriniz gerçeğe dönüşsün.

Gerçekçi bir vibratörü nereden satın alabilirim?
En yoğun deneyimi yaşamaktan hoşlanan kişi, Farruz‘dan gerçekçi bir vibratör satın almak isteyecektir. Seks oyuncaklarınızın kullanımını ve bakımını büyük ölçüde artıracak çok çeşitli aksesuarlar bulacaksınız! Örneğin oyuncak temizleyiciyle mükemmel hijyeni tercih edebilir veya pillerimiz ve şarj cihazlarımızla güç kaybı yaşama endişesinden kurtulabilirsiniz.

Gerçekçi vibratörünüzü satın aldığınızda mahvolmanın tadını çıkarın!