52 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Penis Halkaları

Penis ve/veya skrotumun etrafında dolaşan halkalardır. Ereksiyon halindeki penisten kan akışını yavaşlatırlar ve ereksiyonun daha sert ve daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olabilirler. Bazılarında sizin ve partnerinizin zevkini artırmak için küçük vibratörler de bulunabilir.

Penis halkaları ayrıca; penis halkaları, gergi halkaları ve daralma halkaları olarak da bilinir. Ayrıca erektil disfonksiyon (ED) halkaları olarak da kullanılabilir, ancak bu rahatsızlığı olmayan kişiler de bunları kullanmak isteyebilir.

Birkaç farklı türü vardır:

Yumuşak ve esnek halkalar. Bunlar mevcut en yaygın ve genellikle en ucuz yüzüklerdir. Bunlar genellikle silikondan oluşan yumuşak bir malzemeden yapılmış dairelerdir. Kullanımı ve kaldırılması kolaydır. Doğru uyumu bulmak biraz deneme yanılma gerektirebilir.

Ayarlanabilir penis halkaları. Bunlar, kullanıcının uyumu gerektiği gibi ayarlamasına izin vermek için kement ayarlayıcıları, cırt cırtlı veya diğer bağlantı elemanlarını kullanır.

Titreşimli penis halkaları. Bunlara bağlı küçük bir vibratör var. Bu his erkeklere iyi gelebilir ancak bunlar genellikle kadının seks sırasında klitorisini uyarmak için tasarlanmıştır.