Satisfyer Aşk Üçgeni Emme Vibratörü

3.300 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
3.163 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

4 adet stokta

Kurye Teslim

Satisfyer Love Triangle Sucking Vibrator

Satisfyer Aşk Üçgeni Emme Vibratörü

Satisfyer hattının en yeni versiyonu olan Satisfyer Love Triangle, “Nereye giderseniz gidin: Bu kullanışlı mücevher her zaman yanınızda olacak ve gerçekten yüksek seviyede olan yoğun orgazmlar sağlayabilir.

Etkileyici vakum dalgası teknolojisi sizi cennete kadar eğlendirir! Satisfyer Love Triangle, aynı zamanda bir kılıf olan bir kapakla donatılmıştır. Kompakt boyutuna sahip olan Satisfyer Love Triangle, çantanıza kolayca yerleştirilebilir.

“Güçlü motor” yine de çok sessiz, Yedinci Gökyüzüne algılanamaz bir yolculuk garanti ediyor.

Love Triangle, uygulama aracılığıyla telefonunuzla senkronize edilir Satisfyer Connect!!!

Satisfyer Connect

Satisfyer Connect sizi mesafenin sınırlarının olmadığı ve duyguların yeni ve heyecan verici yollarla uyandığı heyecan verici bir evrene davet ediyor. Sürekli genişleyen Bluetooth ™ ‘e bağlı cinsel sağlık cihazlarıyla, eşsiz bir tatmin duygusunun şehvetli dünyasını keşfedebileceksiniz.

Cinsiyetiniz, neslininiz veya cinsel tercihiniz ne olursa olsun, içe dönük bir tek oyuncu

Oyuncak tatmin edici uygulamaya bağlanır. Dünyanın herhangi bir yerinde kontrol edilebilir.

Özellikleri:

Malzeme: silikon ve abs
Pil: USB ile şarj edilebilir (kablo dahil)
Su geçirmez IPX7
Boyut: 88×67,5x32mm
Garanti 15 yıl

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.