Satisfyer Pro 4 Çiftler İçin Emiş ve Vakum Stimülasyonu

Stok kodu: FA-SF006 Kategoriler: ,

2.700 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
2.588 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Satisfyer Pro 4 Çiftler İçin Emiş ve Vakum Stimülasyonu

Pro 4 çiftler çift aşk yaratma için tatmin edici hava-darbe teknolojisi getiriyor: seks sırasında kullanılan, basınç dalgaları ile klitoris uyarır, çiftin her iki üyesi de, G noktasının orgazmı için tasarlanmış silikon milin titreşimlerinden yararlanırken.

Satisfyer Pro 4 çiftler nedir?

Satisfyer Pro 4 çiftler onun ve onun için gerçek bir zevktir. Karşılıklı uyarım, sevginizi daha da yoğun bir şekilde deneyimlemenizi ve yatak odanızda çok çeşitli olmasını sağlayacaktır.

Çift vibratörün nasıl çalıştığı budur: en dar eksen aşk sırasında vajinaya yerleştirilir ve 10 yoğun titreşim seviyesi ile birlikte heyecan verici bir zamana hoş bir giriş yapar.

Penisinizi de ekleyebilirsiniz, böylece heyecan verici titreşimlerle birlikte daha yoğun bir sıkılığın tadını çıkarabilirsiniz. Ve ayrıca ekstra sıkılığın tadını çıkarabilirsiniz, çünkü g-point deneyiminiz bu küçük oyun arkadaşı ile ek baskı yapar.

Klitoris, vibratörün harici kısmı tarafından güçlü basınç dalgaları ile uyarılarak maksimum zevk sağlar. Bu clit vibratör ile daha önce hiç olmadığı gibi tutkulu bir zaman ve çarpıcı orgazmların tadını çıkarın.

Neden Satisfyer Pro 4 çiftlerini almalıyız?

Satisfyer Pro 4 çiftler sadece teknolojisi açısından benzersiz değil, aynı zamanda başka birçok faydası da var. Titreşim yoğunluğunu ve basınç dalgasını ayrı ayrı kontrol edebilir ve bir dizi farklı kombinasyon seçeneğinden seçim yapabilirsiniz: aşk hayatınıza çeşitli eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ve sessiz fısıltı motorları rahatsız edilmemiş zevk sağlar.

Profesyonel 4 çiftin suya dayanıklı (IPX7) olması nedeniyle, karşılıklı ikliminiz için bir yer seçerek yaratıcılığınızın sınırları yoktur, bu yüzden romantik bir sıcak küvet veya duş için mükemmeldir.

Kullanımdan sonra, sıcak su ve sabun veya dezenfektan cinsel refah cihazlarının temizleyici ile kolayca temizlenebilir.

Tatmin edici Pro 4 çiftleriniz tükendiğinde, tekrar çalışmaya hazır olmak için birlikte verilen USB manyetik kablosuyla çevre dostu bir şekilde kolayca şarj edebilirsiniz.
Ne için bekliyorsun? Satisfyer Pro 4 çiftler sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.