Enila Vakum Dalgalı Isıtmalı Vibratör

Stok kodu: FA-783036 Kategoriler:

2.100 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
2.013 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Enila Vakum Dalgalı Isıtmalı Vibratör

JOS Enila 2’si 1 arada bir oyuncaktır. İki güçlü motor, klitoral stimülatörü ve şaftın başını çalıştırarak dahili G Noktası ve harici klitoral stimülasyona olanak tanır.

Şaft tabanında, 5 modlu hava darbe fonksiyonuna sahip bir hava darbe uyarıcısı bulunur. Su altı keyfi için yüksek kaliteli kadifemsi silikondan ve IPX6 su geçirmezden yapılmıştır.

Vakum dalgalı vibratör, basit bir vibratöre ihtiyaç duymayanlar için işlevlerinde benzersiz bir cihazdır.

Enila, çoklu orgazmların kadın fantezilerinin bir örneğidir. İlk karşılaşmadan itibaren Enila, tek bir cihazda çeşitli işlevlerin benzersiz birleşimi sayesinde vazgeçilmez bir yardımcı olacaktır.

Klitorisin uyarılması için bir prosese sahip klasik bir tavşan vibratörü, nervürlü yüzey samimi bölgelerinize hassas bir şekilde uyarılmasını sağlar.

Vibratörün ısıtma fonksiyonu rahat bir his sağlayarak oyununuza heyecan ve tutku katacaktır. Öte yandan, güçlü klitoral orgazmlar için bir vakum dalgası uyarıcısıdır.

Vibratörün içinde ek klitoral stimülasyon sağlayan özel bir top vardır.

Enila’nın tasarımı, kadınların anatomik özelliklerini göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır.

Sulu pembe renk ve kadifemsi yüksek kaliteli siliko, Enila’ya direnmek imkansızdır.

Özellikler:

  • Renk: Pembe
  • 2 Güçlü Motor
  • 10 Titreşim Modu
  • 5 Vakum dalgası
  • Isıtma Fonksiyonu
  • Şarj Süresi: 90 Dakika
  • Çalma Süresi: 60 Dakika
  • Su geçirmez IPX6
  • USB Şarj Edilebilir
  • Malzeme: Vücut İçin Güvenli Silikon

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.