Sawa 6 Kg Yarım Vücut Mastürbatör

Stok kodu: FA-2076 Kategoriler:

6.000 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
5.750 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Stokta yok

Kurye Teslim

Sawa 6 Kg Yarım Vücut Mastürbatör

Sawa Sıcak Vücut: Seksi bebeğinin mükemmel bir vücudu ve kıvrımları var. Bir kadının çekiciliğini gösteren büyük göğüsleri, ince bir beli ve büyüleyici kalçaları var.

Yüksek Kaliteli Malzeme: Dokunması yumuşak, yüksek kaliteli silikon veya TPE malzemeden yapılmıştır. Malzeme güvenlidir ve zararlı maddeler içermez.
Çift kanal: çift kanal tasarımı, kanaldaki çıkıntılı parçacıklar, daha gerçekçi deneyim, farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için çift kanal
Gerçekçi cinsel deneyim: gerçekçi üreme organları, kalın ve büyük kırmızı dudaklar, tamamen simüle edilmiş gerçek tasarım, size daha gerçekçi bir cinsel deneyim sunar .

Gizlilik ve Taşınabilirlik: Saklanması ve taşınması kolaydır ve kıyafet giyerken figür olarak kullanılabilir. Aynı zamanda temizlenmesi ve bakımı da kolaydır.

37.5 cm * 28 cm * 17.5 cm boyutlarındadır. Ürün 6 kg ağırlığındadır.

Göğüs 64 cm, göğüs altı 47 cm, bel 41 cm, basen 70 cm, omuz 20 cm’dir.

Vajina Derinlik: 13 Cm.
Anüs Derinlik: 11 Cm.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.