Betty Rose Tireşimli Kalça Mastürbatör

Stok kodu: FA-XM1302 Kategoriler:

2.200 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
2.108 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Bu mastürbatör kalça 3 duyuyu beraberinde getirir. Bırakın diğer çeşitlerini almayı, memnun kalmama endişesine bile gerek yok. Gerçek zevk için 2 kg gerçek et ve gerçekçi dokunuş. Gece boyunca sıkılığı ve 360 ​​derecelik derin sarımı deneyimleyin.

Kadın vajinasının ters çevrilmesiyle yapılır ve dudaklar ve dil aynı anda sadece arzunuzu tatmin etmek için değil, aynı zamanda oral seksin uyarılmasını deneyimlemek için de tasarlanmıştır.

Cilt dostu TPE malzemesi, güvenli, toksik olmayan ve kokusuz, yağ çıkışını azaltır, kullanımı ve görünümü iyileştirir, ferahlatıcı ve yağsızdır. Bir ucunu temiz suyla duruluyorsunuz, diğer ucundan su çıkıyor.

Her boyuttaki penise uygundur. Simülasyon gerçekten teninize dokunabilir ve sanki ince bir bel tutuyormuş gibi istediğiniz zaman kıstırabilirsiniz. İçerisindeki granüller ve dişli etlerle dolu sıkı vajinal giriş penisinizi uyarır.

Derinlik 23 cm,
En 26 cm,
Yükseklik 10 cm

%100 Yıkanabilir özellikte TPR silikon
Her ebat penise rahatlıkla uyar

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.