Kylin Döner Dilli Çift Motorlu 3’ü 1 Arada Vibratör

Stok kodu: FA-GSV-70 Kategoriler:

2.500 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
2.396 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

KYLIN size inanılmaz bir cinsel zevk verecektir. Vücudunuzu farklı şekillerde okşayacak. Modern çözümler size daha önce yaşamadığınız deneyimler yaşatacak. Her kadını tatmin edecektir

KYLIN’in ısıtma fonksiyonu vardır. İç mekanınızı hoş bir sıcaklıkla dolduracaktır. Masaj cihazının birbirinden bağımsız çalışan iki motoru vardır.

Onlar sayesinde iki yer aynı anda uyarılıyor. Uzun, kavisli vibratör vajinanızı ve G noktanızı şımartacak, dönen eleman ise klitorisinize inanılmaz bakım yapacak.

20 titreşim programı ve 20 rotasyon programı, sizi farklı şekillerde orgazma ulaştıracak çok sayıda kombinasyon sunar.

Özellikler:

Isıtma
2 motor
20 titreşim programı
20 rotasyon programı
Dahili pil, USB üzerinden şarj
Uzunluk 22 cm
Ağırlık: 260 gr
Pembe renk
Orjinal kutu

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.