Gece Savaşçısı Otomatik Mastürbatör

Stok kodu: FA-JE-F019 Kategoriler: ,

4.990 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
4.782 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

9 adet stokta

Kurye Teslim

Gece Savaşçısı Otomatik Mastürbatör

Eşsiz Zevki Keşfedin Modern insan için tasarlanmış gelişmiş otomatik mastürbatörümüzle solo oyununuzu yükseltin. 271x113x113 mm ölçülerinde ve yalnızca 795 g ağırlığındaki bu şık cihaz, güçlü ve gizli bir keyif için bir mühendislik harikasıdır.

Yüksek Dayanıklılık ve Güvenli Malzemeler Masturbatörümüz, 130 dakikalık şarjla 120 dakikaya kadar sürekli kullanım sağlayan dayanıklı 1000mAh pil kapasitesine sahiptir. ABS, TPE ve Silikon gibi güvenli malzemeler yalnızca dayanıklılık değil aynı zamanda gerçekçilik hissi de sunar.

Optimize Edilmiş Takdir 60db’nin altındaki çalışma gürültüsü seviyesiyle cihazı endişelenmeden kullanabilirsiniz. Siz o anda kendinizi kaybederken, masturbatör sizi sessizce coşkunun yeni zirvelerine taşıyacak.

Üst Düzey Kolaylık Type-C şarj bağlantı noktasıyla donatılmış mastürbatörümüz, kolay ve hızlı şarj için en son teknolojik standartlara uygundur. Su geçirmez olmasa da tasarımı temizleme işlemini basitleştirerek bakımı kolaylaştırır.

Ellerinizin Gücünde 7,4V çalışma voltajıyla kişisel tercihlerinize göre özelleştirilebilen güçlü hisleri deneyimleyin. Otomatik mastürbatörümüz deneyimi yalnızca taklit etmekle kalmaz, onu geliştirir.

Kendinizi Zevkin Geleceğine Daldırın Burada dayanıklılık, gelişmişlik ile buluşuyor ve memnuniyet sadece bir düğme uzakta. En heyecan verici kişisel zamanınız sizi bekliyor.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.