Hancock Otomatik Vakumlu Mastürbatör

Stok kodu: FA-JE-0038 Kategoriler:

4.900 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
4.696 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

10 adet stokta

Kurye Teslim

Hancock Otomatik Vakumlu Mastürbatör

Hancock Masturbator ile Tanışın: Samimi İnovasyonun Zirvesi

Birinci Sınıf Malzemelerle Lüks Dokunuş Kalite ve performans arayanlar için tasarlanan Hancock Mastürbatör, en iyi Silikon, ABS ve TPE malzemelerden yapılmış olup vücudunuzun bir uzantısı gibi hissettiren bir his sağlar. Dikkatle seçilmiş birinci sınıf malzemeler, dayanıklılık ve gerçekçi bir his sağlayarak güvenli ve tatmin edici bir deneyim sunar.

Gizli Zevk için Tasarlandı 3,7V’de çalışan Hancock, gizliliğinizi korumak için gürültü seviyelerini 60db’nin altında tutarak güçlü ama sessiz bir performans sağlar. Kendinizi fısıltı sessizliğine kaptırın ve en derin arzularınızı güvenle keşfedin.

USB Şarjı ile Kolay Şarj Hancock, USB şarj bağlantı noktasıyla artık her zamankinden daha kolay. USB şarj özgürlüğünün rahatlığıyla cihazınızın her zaman kullanıma hazır olmasını sağlayın, keyfinize bir şarjla ulaşın.

Kolay Bakım için Su Geçirmez Olmayan Tasarım Hancock Masturbator su geçirmez olmasa da gözeneksiz malzemeleri temizleme işlemini basitleştirir ve hızlandırır. Hancock‘unuzu her kullanımdan sonra mükemmel durumda tutarak su hasarı endişesi olmadan kolay bakımın keyfini çıkarın.

Özel Anlarınızı Hancock Sofistikeliği ve üstün keyfin bir araya gelmesiyle güzelleştirin. Hancock Masturbator’ı kişisel tatmininizin yeni standardı olarak benimseyin.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.