Riley Otomatik Vakumlu Titreşimli Cup Mastürbatör

Stok kodu: FA-MA70064 Kategoriler:

3.500 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
3.354 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Riley Otomatik Vakumlu Titreşimli Cup Mastürbatör

Riley Otomatik Vakumlu Titreşimli Mastürbatör, Otomatik Pistonlu Masturbatörlerde Lüksün Zirvesidir.

İnternette satışa sunulan en iyi titreşimli cup vajinasını arayan herkesin sahip olması gereken bir şey!

Riley Otomatik İtme Pistonlu Masturbator, seksi sesli inleme düğmesiyle birlikte titreşim ve emme teknolojisine sahiptir (orgazm seanslarınız sırasında açılıp kapatılabilir)

Fütüristik mastürbatör, her oynadığınızda tatmin olmanıza yardımcı olmak için zevkten çığlık atmanızı sağlayacak yeni nesil ve akıllara durgunluk veren titreşimler ve emme hissi teknolojisi ile birlikte gelir.

Gözlerinizi kapatın ve erkekliğinizi orgazm cennetine kadar tatmin eden 360 derece dönüşlü ve titreşimli lüks, gerçek hissi veren masturbatör kılıfını hissedin.

Farklı piston itme modları, 360 dönüş dönme fonksiyonu, 3 hız ve 4 farklı desen ve aralarından seçim yapabileceğiniz titreşim modları ile…. Bu lüks oyuncakta hafiften vahşiye ve orgazm doluya kadar titreşimler, piston itme ve dönüş teknolojileri var!

Riley Titreşimli Emme Otomatik Masturbator’ın temizlenmesi ve kurutulması son derece kolaydır; kasası oyun sonrasında kurutma standı görevi görür.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.