Lovense Max 2 Telefon Kontrollü Masturbatör

Stok kodu: FA-LVMX2 Kategoriler:

8.000 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
7.667 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

20 adet stokta

Kurye Teslim

Lovense Max 2

Lovense Max 2 Bluetooth Telefon Kontrollü Lüks Erkek Masturbatör

MAX 2 Bluetooth özellikli lüx erkek mastürbator, yükseltilmiş bir versiyondur. Sürekli araştırma, geri bildirim ve güncellemelerin bir sonucu olarak, Max 2 erkek seks oyuncağı, geliştirilmiş bir kabuğa, 360 derecelik kasılmalara ve yeniden tasarlanmış güçlü bir vibratöre sahiptir. Tüm bunları daha kolay şarj, daha uzun pil ömrü ve özellikle geliştirilmiş sensörlere ekleyin. Kasılmalarla birleşen titreşimler sayesinde muhteşem orgazmlar yaşamak mümkündür.

APP kontrol özelliği ile MAX 2 otomatik erkek masterburbator size çeşitli kontrol seçenekleri sunar. Tek kişilik oyun için Max 2 erkek seks oyuncağı, akıllı telefon uygulaması aracılığıyla kullanıcı tarafından kontrol edilebilir. Sadece bir parmak hareketiyle titreşim ve kasılma seviyelerini ayarlayabilirsiniz. Uzun mesafe için kontrol, uygulamada bir Canlı istek ile ortağa aktarılabilir. Bunların dışında alarm, müzik senkronizasyonu, ses kontrolü gibi özellikleri barındırır.

Erkekler için LOVENSE MAX 2 lüks mastürbatör, özellikle uzun mesafeli oyunlar için diğer kullanıcılarla kablosuz bağlantı için tasarlanmış son teknoloji bir teledildonik seks oyuncağıdır. Gerçek zamanlı etkileşim ile öne çıkan MAX 2, LOVENSE Nora/Calor/başka bir MAX 2 ile senkronize olabilir ve birbirlerinin hareketlerine tepki verebilir. Bu senkronize yeteneği ile, aklınızı başınızdan alacak bir sanal seks oyunu yaşatır.

MAX 2 eller serbest erkek mastürbatör, dikkatinizi dağıtan gösterişli tasarımlar olmadan sadece basit bir beyaz görünümdedir. Genel tasarım estetiği kesinlikle minimalisttir, bu da onu evde veya bir yolculuğa çıkarken daha az fark edilmesini sağlar. Ayrıca, ürünle birlikte verilen nötr kılıf yumuşak ve yüksek kaliteli olup size benzersiz, birden çok duyum sağlar.

Orijinal, çoklu duyumlu kılıf.
360 derece kasılmalar.
Vajina kasılmasını ve titreşim ayarlarını kontrol edin.
Ayarlanabilir havalandırma deliği, emiş gücünü kontrol etmenizi sağlar!

Yakın kontrol;
Akıllı telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanın.

Uzun mesafe kontrolü:
Oyuncağını kilometrelerce uzaktan başka birinin kontrol etmesini sağlayın.

Uzun mesafeli oyun;
Nora veya başka bir Max/Max 2 ile senkronize edin ve oyuncaklar birbirlerinin hareketlerine tepki verecektir.

46 db sessiz titreşimler.
2 Saat sürekli kullanım.
%100 vücut güvenli malzemeler.
Uzun mesafe kontrolü (APP).
Yakın mesafe kontrolü (Bluetooth).
Sınırsız titreşim kalıpları.
Müzikle senkronize edilebilir.
Aktif ses titreşimleri.
Titreşim seviyeleri ayarlanabilir.
Telefondan kontrol.
Kablosuz.
70 dakikada tam şarj ve kesintisiz 120 dakika kullanım.
USB ile şarj edilebilir.
Li-Ion şarj edilebilir pil.

Kutu içeriği;
MAX 2 erkek mastürbator.
USB şarj Kablosu.
Kullanım kılavuzu.

Ürün boyutları;
Toplam uzunluk: 9.50¨ (241,42 mm)
Ürün genişliği: 3.33¨ (85.84 mm)

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.