Farruz Uzaktan Kumandalı Klitoris Vajina Külot Vibratör

Stok kodu: FA-XM386 Kategoriler:

2.000 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
1.917 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Bu küçük giyilebilir klitoris g-spot vibratörünü farklı titreşim modlarında kontrol edin. Onlardan birini seveceksin. Tatillerinizde veya iş günlerinizde bu uzaktan vibratör cebinizde sessizce ihtiyacınızı bekleyecektir.

8m Kontrol Edilebilir Menzil ve 2 Saat Şarj Süresi: Bu küçük klitoris vibratörünü istediğiniz yere götürebilirsiniz. Ve erkek arkadaşın da külotun içindekini kontrol etmekten mutluluk duyacaktır. Kadınlara yönelik küçük seks oyuncağınız yalnızca 2 saat sonra külotunuzun içinde daha çabuk uyanacaktır.

Klitoris ve Labia’nıza Takmak Rahat: Bu silikon masaj vibratörü, maksimum zevk için sert bir gövdeye ve esnek bir uca sahiptir. İçbükey bir kenar ve yumuşak bir tepe ile şekillendirilmiş olan stimülasyon tarzınız size kalmış olup, tek bir düğme 7 titreşim modunun kesintisiz kontrolünü sağlar. Bu vibratörün sırrını külotunuza koyun ve orgazm dolu bir zevk arayışına çıkın. Görmeyi sevdiğimiz şey bu!

Su Geçirmez ve Temizlemesi Kolay: Giyilebilir vibratörünüz tamamen su geçirmezdir ve USB ile şarj edilebilir; bu klitoral vibratör banyoda veya duşta oyun oynamak için mükemmeldir ve küçük boyutu da onu ideal bir seyahat arkadaşı yapar. Seks oyuncaklarının yüzeyi pürüzsüz ve yumuşaktır, bu nedenle tek yapmanız gereken onları sabun veya suyla yıkamaktır.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.