Marco 20 Cm Vantuzlu Vajina ve Anal Dildo

Stok kodu: FA-XM202 Kategoriler:

450 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
431 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Marco, Sağlam ve yumuşak dokunuşlu bir yapay penis, doğal görünümlü ve tam doğru boyutta. Gövdesindeki gerçekçi damarlarla birlikte iç kısımda ekstra uyarım sağlayan bu yapay penis, komodininizde unutamayacağınız bir yapay penis.

Bu gerçekçi yapay penisin hafif bir eğrisi vardır, bu da onu g noktası uyarımı için ideal kılar. Bu modelin içte ve dışta tadını çıkarın!

Skrotum ve düzgün penis başı, bu yapay penisin kullanımını bu kadar gerçekçi kılan detaylardır.

Vantuz ile, eller serbest kullanıma (pürüzsüz bir yüzeyde) olanak tanır ve ayrıca bu Marco’u bir belden bağlama kemerinde kullanma seçeneği sunar. Tüm bu seçeneklerle hiçbir şeyin eksik olmayacağı patlayıcı bir orgazm yaşayacaksınız.

Uzunluk 20,3 cm,

Kullanılabilir uzunluk  18 cm,

Çap: 3,5 cm.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.