Shequ G-Spot ve Klitoris Uyarıcı Rabbit Vibratör

Stok kodu: FA-SQ-V10037 Kategoriler:

2.100 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
2.013 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Shequ G-Spot ve Klitoris Uyarıcı Rabbit Vibratör

Silikon pürüzsüz malzemeden üretilen ipeksi dokunuş Titreşimli Vibratör, Gigin Vibratör sahip olduğu usb şarj kablousu ile dünyanın her yerinde rahatlıkla şarj edilerek kullanabilir.10 Farklı Titreşim hızı ile kişiselleştirebilir titreşim ayarlarına sahiptir. G-spot bölge uyarıcı olarak özel tasarlanan kavisli uç yapılı, güçlü motoru sayesinde ve güçlü titreşimleri ile gerçekçi ve iyi hissettirecek hazlar sunar. Soft pürüzsüz silikon malzemeden imal, farklı hız ve ritimli titreşimlere sahip bu g spot vibratör ustaca g noktanızı bulmak ve uyarmak için tasarlanmıştır.

Usb Şarj Kablousu İle Şarj Edilebilir(şarj Kablosu kutu içeriğine dahildir)

Duş veya havuzda eğlence için su geçirmez

G-Spotunuzu bulmak için tasarlanmış kavisli uç

Titreşimli, uçlu lüks şarj edilebilir rabbit vibrator

10 titreşim ve farklı desen işlevli vibratör

Özel tutma sapı sayesinde kolay kontrol

G noktası ve Klitoris uyarıcı

10 Farklı Titreşim Modu

Silikon Materyalden Üretilmiştir.

Boy Ölçüsü: 21.5 Cm

Çap Ölçüsü 3.7 Cm

Ağırlık: 137 gr

Su Geçirmez

Kate 10 Modlu Titreşimli G-Spot ve Klitoris Uyarıcı Şarjlı Rabbit Vibratör Ürününü Neden Tercih Etmelisiniz

Güçlü titreşim ritimleri ve farklı modlu titreşim özellikleri ile ekstra hazlar sunar. Ustalıkla tasarlanan g spot ve klitoris uyarıcı bölgesi sayesinde sıradanlanmış fantazilerinize yeniden renk katacak.

 

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.