Magic Motion Flamingo Akıllı Vibratör

Stok kodu: FA-1070M Kategoriler:

4.950 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
4.744 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

İster yatak odasında ister dışarıda olsun, erotik oyununuzu yeni bir seviyeye taşıyın. Flamingo şeklindeki Magic Motion Flamingo titreşimli aşk yumurtası, aktarılan titreşimler klitorisinizi uyarırken G noktanızı gıdıklayacaktır.

Ücretsiz bir mobil uygulama, partnerinizle cinsel oyunun keyfini uzaktan çıkarmanıza veya pelvik tabanınızın kaslarını güçlendirmenize yardımcı olacak önceden ayarlanmış bir eğitim programını denemenize olanak tanır.

Özellikler:

  • Flamingo şeklindeki zarif titreşimli yumurta
  • Aktarılan titreşimler yoluyla G noktanızı ve klitorisinizi uyarır
  • Mobil uygulama sayesinde çok çeşitli özellikler
  • Uygulama olmadan kullanılabilir
  • Duşta, banyoda veya havuzda kullanılabilir

Teknik özellikler:

Şarj süresi: 1 saat
Çalışma süresi: Ortalama 4 saat
Kablosuz: Bluetooth 4.0
Düşük Enerji
Malzeme: ABS / Vücut Güvenli Silikon
Pil: Li-on 360 mah / 3,7 v
Su Geçirmez Özel Tasarım
Boyutlar: toplam uzunluk 20cm, yerleştirilebilir uzunluk 10,5cm, yumurtanın uzunluğu 7cm, yumurtanın çapı 2,9cm, ilmeğin çapı 1,6cm

Ücretsiz Magic Motion uygulaması – iOS ve Android için mevcuttur, ses kontrolüne sahiptir, oyuncağı müzikle senkronize etmenize veya dünyanın her yerinden sohbet etmenize olanak tanır

Nasıl kullanılır:
Oyuncağın bakımını düzenli olarak yaptığınızdan ve akan su altında veya özel bir temizlik ürünü kullanarak temizlediğinizden emin olun. Titreşen yumurtayı su bazlı bir kayganlaştırıcıyla kullanın. Sağlanan talimatları izleyin.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.