Lovetoy Flawless Clear 12 Cm Big Anal Plug

Stok kodu: FA-310017 Kategoriler:

750 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
719 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Eşsiz Lovetoy Flawless Clear şeffaf anal plug, herhangi bir erotik koleksiyonda bulunması gereken bir şey değildir. Yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için idealdir. Konik uç ve geniş taban, kolay takmayı ve güvenli oynamayı sağlar.

Ftalat ve lateks içermemesinin yanı sıra cilde zarar vermeyen TPE’den yapılmış olup, daha yumuşak ve daha esnek olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da onu daha yumuşak dokuları ve daha az sertlik hissini tercih edenler için gerçekten uygun bir tıkaç haline getirir.

Yapı aynı zamanda konforlu keyif için yapılmıştır. Kasları yavaş yavaş gevşeten çok daha az kuvvetli bir yerleştirme için konik uç. Dar boyun, açıklığın sürekli olarak gerilmemesini sağlar, böylece kullanıcılar iç duvarlardaki uyarıma daha fazla odaklanabilir. Ve son olarak, genişletilmiş taban, işler ısındığında tıkacın yanlışlıkla anüs içine çekilmemesini sağlar.

Emiş tabanı son derece güçlüdür. Gözeneksiz herhangi bir yüzeye, nüfuz ne kadar yoğun olursa olsun sabit bir şekilde yapışabilir ve eller serbest sürüşü de içeren çok yönlü bir deneyim sağlar.

Ürün özellikleri:
– Konik uç ve dar boyun
– Rahat yerleştirme için yumuşak
– Büyük ve güçlü emme tabanı
– Cilt için güvenli TPE’den yapılmıştır
– Ftalat içermez, lateks içermez, kokusuz

Özellikler:
– Toplam uzunluk: 11.4 Cm
– Takılabilir uzunluk: 9.3 Cm
– Kalınlık: 5.7 Cm

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.