Farruz Lolipop Sailor Üçlü Butt Plug Set

Stok kodu: FA-A13 Kategoriler:

800 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
767 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Stokta yok

Kurye Teslim

Farruz Lolipop Sailor Üçlü Butt Plug Set

Üçlü Popo Tıkacı Seti, nihai anal zevk deneyimi! Bu set, tercihlerinize uyum sağlamak ve her seferinde mükemmel uyum sağlamak için üç farklı uzunluğa sahiptir. Yüksek kaliteli silikondan yapılmış olan bu anal tıkaç sadece rahat değil aynı zamanda temizlenmesi de kolaydır.

Güvenliğiniz göz önünde bulundurularak tasarlanan bu tıkaç, oyun sırasında istenmeyen kaymayı önleyen ankraj tipi bir tabana sahiptir. İster yeni başlayan ister deneyimli bir anal meraklısı olun, bu çok yönlü oyuncak hem solo hem de çift oyunları için mükemmeldir.

Üçlü Tıkaç Anal Seti ile anal zevk dünyasının tadını çıkarın ve yeni hisleri keşfedin. Zarif tasarımı ve pürüzsüz dokusuyla bu anal seks oyuncağı her seferinde keyifli bir deneyimi garanti ediyor. Unutulmaz bir anal eğitim yolculuğuna çıkmaya ve şimdiye kadar yaşadığınız en güzel popo huzurunu keşfetmeye hazır olun!:

  • Tam uzunluk (cm) : 8,3 | 9.8 | 12.3
  • Takılabilir uzunluk (cm) : 7,4 | 8.5 | 11
  • Çap (cm) : 2,1 | 2.5 | 3.2
  • Ana malzeme : Silikon
  • Renk: Siyah
  • Önerilen yağlayıcı : Su bazlı

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.