JoyFa 20 Fonksiyonlu Wand Değnek Vibratör

Stok kodu: FA-XM307 Kategoriler:

750 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
719 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Mor
Pembe
Siyah
Kurye Teslim

Bu JoyFa Değnek vibratörü, şehvetli zevk için titizlikle tasarlanmış sofistike bir zevk cihazıdır. Pürüzsüz, vücuda zarar vermeyen silikonla üretilen zarif dış yüzeyi, lüks ve şık bir deneyim sunuyor. Ergonomik şekil, hem konfor hem de çok yönlülük için özenle hazırlanmış olup, zahmetsiz keşif ve konfor sağlar.

Tek başına oynamak veya partnerle eğlenmek için! Mutlu sonla biten bir vücut masajına ne dersiniz 💦😉

Kullanıcılar, çeşitli titreşim modelleri ve yoğunluklarıyla, hafif okşamalardan canlandırıcı darbelere kadar tercihlerine bağlı olarak deneyimlerini özelleştirebilirler. Genellikle uygun bir şekilde yerleştirilen sezgisel kontroller, genel kullanıcı deneyimini geliştirirken USB ile şarj edilebilir; bu, yeni çağın en son çubuk vibratörüdür.

Bu zevk aracı, gelişmiş teknolojiyi kusursuz bir estetikle birleştirerek, kendini keşfetme anlarını şehvetli bir tatmin senfonisine dönüştüren, vücudun doğal kıvrımlarına uyum sağlayan, hedeflenen uyarım için ideal olan samimi bir arkadaş yaratır.

Özellikler ve ayrıntılar:

20,4 Cm uzunluğunda
4,2 Cm çapında,
Premium vücut için güvenli silikon
Sağlam, dayanıklı malzemeler ve kalıcı renklere sahip muhteşem renkler.
Şık tasarım
20 Mod
7 Farklı Güç Ayarı
Ekstra Güçlü Motor
%100 IPX7 su geçirmez

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.