İleri Geri Hareketli Isıtmalı Yalama ve Emiş Vibratörü

Stok kodu: FA-XM368 Kategoriler:

2.500 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
2.396 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

İleri Geri Hareketli Isıtmalı Yalama ve Emiş Vibratörü

10 Titreşim ve 10 Dil Yalama Modu Bu titreşimli erotik oyuncak, nazik okşamalardan vahşi sürüşlere kadar 10 farklı titreşime ve 10 dil yalama moduna sahiptir. Favori modunu bulana kadar denemeye devam edebilirsin! Yüz, kulaklar ve boyun gibi diğer erojen bölgeleri keşfetmek için de kullanabilirsiniz. Meme ucu oyuncağı, meme uçlarına masaj yapmak, karnı hafifçe vurmak, anüsü ve diğer hassas bölgeleri uyarmak için mükemmeldir.

Bu erotik oyuncak, sabit sıcaklık, vücut hissi deneyimine sıcak, kadın vücudunu şımartan, Wan’ı gerçek bir insanın dokunuşu olarak tasarlanmıştır.

Dokunulduğunda sıcak, gürültüsüz, sessiz ve gürültüsüz, en derin zevkinizi rahatsız etmeyecek, esaretten kurtulacak, belanın getirdiği gürültü konusunda endişelenmenize gerek yok, sessiz keyif, gizli sessiz keyif ve kesintisiz eğlence sayesinde ister evde ister başka ortamlarda hayatın tadını çıkarın.

Bu G Dot Vibratör USB şarjı ile tasarlanmıştır, onu şarj edilebilir bir pil, dizüstü bilgisayar vb. ile şarj edebilirsiniz. Su geçirmez ve suya daldırılabilir, böylece onu küvete veya duşa götürebilir ve istediğiniz zaman buhar keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. İstediğiniz.

Ürün Renk: Pembe
10 Farklı Emme fonksiyonlu
10 Farklı Isıtma fonksiyonlu
10 Farklı Titreşim Fonksiyonlu

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.