Gül Klitoris Emiş ve G Noktası Vibratörü

Stok kodu: FA-7357 Kategoriler:

986 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
945 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Gül Klitoris Emiş ve G Noktası Vibratörü

Sevimli Küçük Gül – Gül modelli, kadınlara yönelik bu gül oyuncağı hem işlevi hem de görünümüyle kadınları memnun ediyor. Bu gül vibratör oyuncağı, oyuncak koleksiyonunuzda mutlaka bulunması gereken bir parça!

Özellikler

1. 10 modlu yeni yükseltilmiş kadın gül oyuncağı. Gül oyuncağını açmak için üç saniye boyunca uzun basın!

2. Bu klitoral vibratör güzel bir güle benziyor ve herhangi bir biblo veya kimsenin bunun aslında bir yetişkin seks oyuncağı olduğunun farkına varmadan bir masaya yerleştirilebilir.

3. Gül oyuncak, tam şarjla 1,5 saat ve 120 dakika çalma süresi sağlar. Yıkanabilir. su geçirmez. bayanlar için gül oyuncağı. Yüksek kaliteli silikondan yapılmıştır. Kadınların özel bölgeleri için dil yalayan gül, titreşimli emici, meme ucu emici veren fonksiyonları vardır.

Bu klitoral uyarıcının 10 titreşim modeli vardır

10 farklı titreşim modu, size en harika duyusal uyarımı sunmak için bunlar arasında sürekli geçiş yapmanızı sağlar. Minyon şekliyle. simülatör, gizlice ve dikkat çekmeden seks ve ön sevişme senaryolarına entegre edilebilir.

Bunu nasıl kullanabilirim?

1.G noktası vibratörünü açmak için güç düğmesini 2 saniye basılı tutun.
2.Güç düğmesine kısa basıldığında yalamanın titreşim düzeni değişir. Klitoral vibratörün 10 farklı modu vardır.
3. Seks vibratörünü kapatmak için güç düğmesini 2 saniye basılı tutun.

Nasıl temizlerim?

Lütfen ana parçayı ılık su ve antibakteriyel sabunla durulayın ve sıcak su ile durulayın. Temizlerken. anahtarın ve güç kaynağının suya girmesini önlemelisiniz. Durularken parmaklarınızla hafifçe ovalayın. ve temizlemek için fırça veya asitli temizlik maddeleri kullanmayınız. Nihayet. temiz bir havluyla kurulayın.

Gül Klitoris Emişli Vibratör

Boy:6.6 cm
En:5.8 cm

Su geçirmezdir.

USB kablo ile şarj edilir

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.