Farruz Vantuzlu Titreşimli Vajina Mastürbatör

Stok kodu: FA-603303 Kategoriler:

1.200 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
1.150 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Yenilikçi fener şeklindeki tasarımıyla Farruz Vantuzlu Kupa Vajina Mastürbatör, zevkin tadını çıkarmanın gizli ve kullanışlı bir yolunu sunar.

İç kısmı TPR ve dış tarafı ABS gibi yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu mastürbatör, yalnızca cilt gibi bir his vermekle kalmıyor, aynı zamanda dayanıklılık da sağlıyor. Pürüzsüz yüzeylere takmak için bir vantuzla donatılmış olup, daha dinamik ve eller serbest bir deneyim sağlar.

Ne işe yarar: Bu masturbatör, yeni zevk hislerini gizli ve yoğun bir şekilde keşfetmek isteyen erkekler için idealdir. İç dokular, gerçek samimi ilişki hissini simüle edecek şekilde dikkatlice tasarlanmış olup, titreşimler ekstra düzeyde uyarım sağlar.

Erkek masturbatör kullanarak mastürbasyon nasıl yapılır: Pürüzsüz ve zevkli bir deneyim için, kullanmadan önce kayganlaştırıcı sürün. Entegre vantuz, masturbatörü pürüzsüz yüzeylere takmanıza olanak tanıyarak daha dinamik, eller serbest keşif olanağı sunar. 2 adet AAA pil ile çalışır (dahil değildir).

Malzeme: İç kısım, cildi andıran dokusuyla bilinen ve gerçekçi bir his veren bir malzeme olan TPR’den yapılmıştır. Dış kısım ABS’den yapılmıştır ve sağlam ve dayanıklı bir tasarım sağlar.

Pil tipi: Cihaz, zevki artırıcı titreşimlere güç veren, dahil olmayan 2 adet AAA pil ile çalışır.

Ölçümler: 24 cm uzunluk ve 8 cm kalınlık, eksiksiz ve tatmin edici bir deneyim için ideal boyutu sunar.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.