Lisa Ann Fleshlight Vajina Mastürbatör

Stok kodu: FA-880356 Kategoriler:

3.100 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
2.971 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Yetişkinlere yönelik eğlence sektörünün zirvesinde kalmayı sürdüren simge Lisa Ann’in heyecan verici dünyasına kendinizi kaptırın. Kışkırtıcı parodi ‘Who’s Nailin’ Paylin’deki rolüyle ünlü Lisa Ann’in baştan çıkarıcı cazibesi, onu yetişkin filmlerinde siyasi hiciv sembolüne dönüştürdü. Eski Cumhuriyetçi Başkan Yardımcısı adayı S.P’in karakterini kusursuz bir şekilde canlandırdığı bu 2008 destanı, onun şanlı kariyerinde unutulmaz bir bölüm olmaya devam ediyor.

Yıllar geçtikçe, Lisa Ann sadece bir oyuncu olarak yeteneğini kanıtlamakla kalmadı, aynı zamanda bir yönetmen olarak kamera arkasındaki yeteneğini de sergiledi. Onun hakim varlığı, çağdaşlarından sürekli olarak daha iyi performans gösterdiği MILF türünde özellikle belirgindir. Bu üstünlük, AVN ve XBIZ gibi önde gelen kuruluşlardan alınan 11 prestijli ödülle tanındı ve kutlandı.

2009 yılında bu karizmatik esmer, MILF/Cougar Yılın Sanatçısı olarak haklı olarak onurlandırıldı. Sonraki yıllarda da aynı kategoride yarışmaya devam etti; bu onun kalıcı cazibesinin ve yeteneğinin bir kanıtıydı.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.