Farruz Diamond Vibratörlü Anal Plug Seti

Stok kodu: FA-A14 Kategoriler:

1.200 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
1.150 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Farruz Diamond Vibratörlü Anal Plug Seti

Diamond Anal Plug Seti Silikon S,M,L ve Kırmızı Vibratör, GECELER İÇİN EN İYİ OYUNCAK

İç çamaşırınızı çıkardığınızda ve sevdiğiniz kişi sizi açtığında, o güzel pırlantayı ağaç kadar sert yapacağından emin olabilirsiniz. Bu cihaz, çıplak olduğunuzda bile yatak odanızın güzelliği ile bir anal seks oyuncağının sağlayabileceği inanılmaz zevk arasındaki mükemmel dengeyi temsil ediyor.

ELMAS GÖRÜNÜMLÜ TIKAÇ

Sonuçta herkes prens ya da prenses olmayı arzuluyor. Maalesef hayat her zaman umduğunuz gibi gitmiyor. Günlük yaşamlarımızda göz ardı edildiğini, istenmediğini ve takdir edilmediğini hissetmek çok kolaydır ve bu nedenle Plug Farruz Avenue, insanların almalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir ürün yarattı. Elmas görünümlü popo tıkacı ile sadece yatak odanızdaki fantezilerinizin prensi veya prensesi gibi görünmekle kalmayacak, aynı zamanda sevgilinizin de size öyle davranması gerekecek. Üstelik tıkacın faydaları o kadar ilgi çekici ki, ona bağımlı olmak çok kolay. Neyse ki anal seks tamamen sağlıklıdır ve aşırıya kaçılmalıdır.

THE SENSATIONS OF THE DIAMOND

ELMASIN DUYGULARI

Ona göre anal tıkaç sadece muhteşem kalçalarımızı güzelleştirmek için orada değil. Bu ürünü satın almayı düşünüyorsanız lütfen bilinçli bir seçim yapmanız gerektiğini bilin. Metal tapalar çok şaşırtıcı. Metal, çok çeşitli sıcaklıklara dayanabilen bir malzemedir ve metal tıpa son derece esnek bir seks oyuncağı olacağından, cinsiyet açısından özellikle büyüleyicidir. Bunu kullanmanın iki yolu vardır. Birincisi, tıkacı birkaç dakika çok sıcak su altında bırakmak, ılık olana kadar yağlayıcıyla kaplamak ve sonra takmaktır. Anüsünüzdeki tıkacın ürettiği muazzam ısı, anüsünüzdeki milyonlarca sinir ucuna bağlanarak sizi sakinleştirecek, neşe ve güçle dolduracaktır. Hot plug’ın sağladığı rahatlık hissi o kadar hoştur ki, orgazmınızı artıracak ve cinsel ilişkiniz boyunca size harika bir haz verecektir.

İkinci seçenek ise aşırı soğuk suda dondurmaktır. Anüsünüzle temas eden buz tıkacı, bunu yaparken esas olarak sfinkter kaslarınızı kasacak, size tam bir orgazm heyecanı yaşatacak, ancak aynı zamanda poponuzu ve vajinanızı da sıkılaştıracaktır. Eşiniz çok sevinecek.

Metal, kendinizi tamamen içeride hissedene kadar tıkacın ağırlığını artıracak ve tıkacın yapısı, vajina duvarına bağlı olan anal duvara baskı uygulayarak sizi tamamen rahatlatacaktır. Aynı anda delinirseniz birkaç dakika içinde varırsınız. Tıkaç, prostatınızı etkili bir şekilde uyaracak ve erkekseniz sizi hızlı anal penetrasyona hazırlayacaktır, bu nedenle özellikle şehvetli ön sevişme sırasında faydalıdır.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.