Shylock 12 Fonksiyonlu Hareketli ve Titreşimli Vibratör

Stok kodu: FA-SV031 Kategoriler:

2.500 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
2.396 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

29 adet stokta

Kurye Teslim

Shylock 12 Fonksiyonlu Hareketli Lux Vibratör

Güvenilir kalite: Vibratör, çalışanlarımız tarafından yumuşak ve kokusuz, yüksek kaliteli silikon malzemeden özenle yapılmıştır.

Yüzeyin pürüzsüzlüğü insan derisine çok yakındır ve takıldığında yabancı cisim hissi oluşmaz. Yatağınıza uzanıp güzel anların tadını çıkarabilirsiniz.

Hızlı Orgazm: Yeni başlayanlar ve daha fazla eğlenmek isteyenler için oldukça faydalı olan 9 titreşim modu, 3 frekanslı darbe titreşimi vardır.

Kademeli bir orgazm yaşamak istiyorsanız en düşük modla başlayabilirsiniz. Daha hızlı orgazma ulaşmak istiyorsanız daha güçlü bir titreşim modunu seçebilirsiniz.

%100 su geçirmez, manyetik şarj: Titreşimli didlo mükemmel işçilik, tamamen kapsüllenmiş tasarım, ürünün %100 su geçirmez olmasını sağlamak için manyetik şarjla şarj edilir. Ayrıca duşta veya dilerseniz duşta keyif yapmanızı da destekler.

Güçlü ama göze çarpmayan: Yüksek kaliteli motor, güçlü titreşim sağlar ve gürültü daha azdır, bu nedenle rahatsız edilmezsiniz. Kullanımdan sonra veya seyahat ederken seks oyuncağını açığa çıkarmadan saklanabilir.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.