Rose Vakum Emiş ve İleri Geri Hareketli Vibratör

Stok kodu: FA-XM360 Kategoriler:

2.100 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
2.013 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Vibratörün başı gül şeklindedir. Sevimli ama güçlüdür ve istediğiniz zaman oral seksin nihai zevkini deneyimlemeniz için 10 emme titreşim modu vardır.

Dahili titreşimin yarattığı dönen hava akışı, klitorisi emer ve tutar, kısa sürede orgazma ulaşmanıza yardımcı olur. Sadece tek bir tıklamayla farklı emme modlarıyla keyfi kolayca değiştirebilirsiniz.

Üçü bir arada emme ve titreşim işlevi ve merminin aktif itişi, nihai heyecanın keyfini çıkarmanıza, yukarı ve aşağı sarsılmayı durduramamanıza ve bu aygıtın harika sürprizinin tadını çıkarmanıza olanak tanır!

Klitoral emmenin tadını çıkarırken, gül yapay penis, g noktasını uyarmak veya itici bir popo tıkacı görevi görmek için vajinaya veya anüse yerleştirilebilir. Çift uyarımın anında orgazmı kesinlikle çığlık atmanıza neden olacak!

Tatlı noktalarınızı kızdırmak için her iki ucu da değiştirebilirsiniz. Ön sevişmede sekse büyük bir yardımcıdır.

Gül oyuncağı tıbbi sınıf malzemeden yapılmış, vücut için güvenli ve kokusuzdur. Özel bölgelerinize daha da fazla rahatlık verecektir. Sessiz düşük desibel ve su geçirmez tasarım, gül seks oyuncağının cazibesini banyoda, havuzda, yatak odasında ve diğer yerlerde keşfedilmeden deneyimlemenizi sağlar.

Tek bir vibratör fiyatına, üç işlevli bir emme/g-spot vibratörü, değerli bir kendi seks oyuncağı alabilirsiniz!

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.