Move İt! 23 Cm İleri Geri Hareketli Oynar Başlı Isıtmalı Vibratör

Stok kodu: FA-RD-73 Kategoriler:

3.200 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
3.067 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

20 adet stokta

Kurye Teslim

Beni bük, beni şekillendir, benden ne istersen… bu doğru. Bu samimi yapay penisi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bu esnek arkadaş her zaman diktir ve heyecanlanmaya isteklidir. Eller serbest maceralar için damarlı şaft ve vantuz tabanı ile.

Bu harika 23 cm penis, 4 işlev — titreşim ile fantezilerinizi hayata geçirebilir. İleri geri teleskopik hareket ile salıncak ve ısıtma.

Çeşitli modlar ve güçlü motor, doruklarına yönelik özgün iç masajlar sunar.

Erojen bölgenizi serbest bırakmak için güçlü ve gerçekçi bir uyarım sunar.

10M uzaktan kumanda ile her yerde kullanabilirsiniz her zaman kendi hızınızda.

Geliştirilmiş motor aynı zamanda makinenin diğer benzer yapay penislerden daha düşük bir kilitleme hızına sahip olmasını ve vücudunuzun içindeyken güçlü hareketin tutarlılığını sağlar. her seferinde titreyen orgazmlar yaşatıyor! 42°’ye ısıtma da nihai gerçekçi deneyime katkıda bulunur.

Canlı penis başı gerçekçi damarların ve testislerin simülasyonu size güçlü bir görsel etki getiriyor! İhtiyacınızı tamamen karşılayabilir!

İşlev:9 Titreşim + 3 İtme ve Salınım.
Akıllı ısıtma
Uzunluk: 23 Cm
Eklenebilir uzunluk: 18 Cm
Kalınlık: 4.4 Cm
Malzeme: ABS + Silikon
Güç türü: Manyetik şarj

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.