Lovetoy 25 Cm Çift Katmanlı Platinum Mega Melez Dildo

Stok kodu: FA-411014 Kategoriler:

5.500 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
5.271 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Lovetoy 25 Cm Çift Katmanlı Platinum Mega Melez Dildo

Her zaman hissetmek istediğiniz mükemmel memnuniyeti hayal edin. Şimdi yarattığımız Lovetoy Dildo sayesinde istediğiniz zaman ona sahip olduğunuzu hayal edin. Bu lüks ürün size özlemini duyduğunuz samimiyeti ve keyfi verecek.

Lovetoy Dildo, gerçeğini taklit eden birinci sınıf çift katmanlı silikondan yapılmıştır. Ultra yumuşak yüzeyi ve iç sertliği, doğal hissi taklit edecek şekilde tasarlanmıştır. Otantik şekil, ayrıntılı penis başı ve şehvetli testisler, gerçekçi deneyim.

Bu yapay penis ile istediğiniz kadar deney yapabilirsiniz. Güçlü uç vantuzu her türlü pürüzsüz yüzeyde kullanıma olanak tanırken, etkileyici boyutları size derin ve tatmin edici bir tatmin sağlayacaktır. Ayrıca Lovetoy, erotik aletler koleksiyonunuza güzel ve zarif bir eklentidir ve benzersiz tasarımıyla sizi kesinlikle memnun edecektir.

Bu ürün vücut için güvenlidir, ftalat ve lateks içermez. Yalnızca sağlığınız ve konforunuz düşünülerek tasarlanmış en kaliteli ve en güvenli malzemeleri kullanıyoruz .

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.