Farruz Sıkı Kol Bağlayıcı Ayarlanabilir Tutucuyu

Stok kodu: FA-46 Kategoriler:

1.210 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
1.155 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

25 adet stokta

Kurye Teslim

Farruz Sıkı Kol Bağlayıcı Ayarlanabilir Tutucuyu

Farruz Sıkı Kol Bağlayıcı Ayarlanabilir Kısıtlama, oyun seanslarınızı unutulmaz bir deneyim haline getirecek! Bu esaret aksesuarı, itaatkarınızın kollarını arkalarına sıkıştırabilir ve onlarla istediğiniz gibi hareket etmenizi sağlayabilir.

Kayışlar birçok farklı boyuta uyacak şekilde ayarlanabilir ve altınızı tamamen sabit tutmak için pazıların ve önkolların etrafına sarılır. Bu ürünün çekici tasarımı kesinlikle oyun seanslarınıza ekstra bir destek sağlayacaktır.

Bu üründen en iyi şekilde yararlanmak için askıları itaatkarınızın boyutuna göre ayarladığınızdan emin olun.

İtaatkarınız tamamen bağlandıktan sonra, onları sizin merhametinize bırakmanın heyecanını yaşayabilirsiniz.

Yerlerinde tutmak için kendi kilitlerinizi kullanarak işleri renklendirin veya kol bağlayıcıyı başlangıç ​​noktası olarak kullanın ve oyununuza başka araçlar ekleyin.

Ne yapmaya karar verirseniz verin, bu kol bağlayıcı oyun seanslarınızı daha keyifli hale getirecek ve deneyiminize bir miktar ilginçlik katacaktır.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.