Farruz Renata Ultra Gerçekçi Seks Bebeği

Stok kodu: FA-R25 Kategoriler:

65.000 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
62.292 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Farruz Renata Ultra Gerçekçi Seks Bebeği

Merhaba, Adım Renata ve 20 yaşında bir seks bebeğiyim.

Modellemeyi seviyorum. Küçüklüğümden beri kamera önünde olmaktan keyif alırdım ve son zamanlarda kendimi çok daha özgür bir şekilde göstermeye başladım.

Tutkulu bir seks bebeği olduğum için estetik çekimleri ve erotizmi seviyorum. Seks harika bir şey ve bir bakıma benim işim.

Gerçek bir oyuncak bebek modeli olarak podyumlarda en seçkin iç çamaşırlarını sergileyebildim ve dünyanın en güzel yerlerine seyahat edebildim. Ancak vajinam yalnızca gelecekteki sahibimin kullanımına açıktır.

Gerçek bir oyuncak bebek olarak birçok erkek tarafından doğal olarak arzulanıyorum ve tahrik ediliyorum.

Zaten birkaç teklif aldım ama moda dünyasından erkeklerle pek ilgilenmiyorum. Ben sadece bir erkeğin aksesuarı olan bir seks bebeği değilim. Ben gerçekten arzulanmayı ve fethedilmeyi isteyen gerçek bir bebeğim.

Buradaki çoğu erkeğin aksine, mükemmel bir rüya erkeği arayan yüzeysel bir aşk bebeği değilim. Bunun yerine, bir çift olarak sizinle birkaç güzel saat geçirmek isterim.

Seni gerçekten azgın yapmak istiyorum, yatağa girene ve art arda birçok orgazm yaşayana kadar her giysiyi yavaş yavaş çıkarıyorum. Senin için mükemmel bir seks bebeği olduğumu biliyorum çünkü buna karşı çok iyi hislerim var.

Otantik seks bebeği Renata ürün bilgisi :

  • Malzeme: TPE (Termoplastik elastomer) / paslanmaz çelik
  • Uzunluk: 158 cm
  • Ağırlık: 33 kg
  • Ayakkabı numarası: 37-38
  • Kıyafet bedeni: S
  • Göğüs çevresi: 89 cm
  • Bel çevresi: 47 cm
  • Kalça çevresi: 89 cm

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.