Farruz Mug 28 Cm Gerçekçi Mega Kalın Dildo

Stok kodu: FA-XM291 Kategoriler: ,

1.500 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
1.438 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Gerçekçi Mega Penis, erotik deneyimi yeni bir gerçekçilik ve zevk seviyesine yükselten bir dildo. Damarlı yapısıyla daha da gerçekçi bir doku sunar, tanımlanmış penis başı başlangıçtan itibaren yoğun hisler sağlar, bir omur ve eller serbest olarak dik açıda kullanıma olanak tanıyan çıkarılabilir bir vantuz içerir. Bu dildo derin arzuları tatmin etmek için özenle tasarlandı.

Damarların dokusunu, tanımlanmış penis başını ve kaliteli malzemenin güvenliğini hissedin. Gerçekçiliği daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin.

Not: Kutu resmi model içindir ürün kapalı kendi kutusunda gönderilmektedir.

Ölçüler:
Uzunluk : 27,5 cm
Kalınlık : 7 cm
Kullanılabilir Uzunluk : 20,3 cm

Bileşimi:
Kaliteli PVC: Vücut için güvenlidir ve temizlenmesi kolaydır.

Kullanımı:
• Anal veya vajinal kullanım için, nüfuz etmeden önce yağlayın.
• Eller serbest deneyimi için vantuzu pürüzsüz bir yüzeye takın.
• Fantezileri keşfedin ve inanılmaz derecede gerçekçi hislerin tadını çıkarın.

Koruma:
Kullanmadan önce ve sonra su ve nötr sabunla yıkayın; Kağıt havluyla kurulayın veya doğal olarak kurumasını bekleyin; Doğrudan güneş ışığından ve aşırı ısıdan uzakta, serin ve kuru bir yerde saklayın; Paylaşmaktan kaçının ve 50°C’nin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayın.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.