Farruz İkili Titreşimli Realistik Penis Kılıfı 2.5 cm Uzatmalı

Stok kodu: FA-7911276163814 Kategoriler:

1.646 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
1.578 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

5 adet stokta

Kurye Teslim

İkili Titreşimli Realistik Penis Kılıfı 2.5 cm Uzatmalı

Titreşimli X Tender kılıf ile ikiniz için de zevki artırın ve anında genişlik ve uzunluk ekleyin.

Etrafınıza sıkıca sarılmış top kayışı ile , hayal ettiğiniz en patlayıcı doruk için boşalmayı uzatacaksınız. Eşiniz, uçtaki 2.5 cm uzatma ile daha derin penetrasyonun keyfini çıkarırken, ultra gerçekçi şaft sizi her yönden %30 daha kalın yapar. Bu gerçekçi titreşimli penis kılıfı, çoğu boyuta uyum sağlamak için süper esnektir. Daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olacak kadar sıkıdır ve süper yumuşak malzeme ikinci bir deri gibi hissettirir.

Dış yüzey, gerçeğe yakın damarlarla dokuludur ve partnerinizin doğal hisler yaşamasını sağlamak için yuvarlak bir başlığa sahiptir. Pürüzsüz bir iç kanal, maksimum temas ve stimülasyon için tasarlanmıştır.

İnce Konik Dildo, Anal Stimülasyon için harikadır, LoveToy Double Pleasure Extension ile başkalarını dahil etmek zorunda kalmadan çift penetrasyonu deneyimleyin!

Vücut sıcaklığında eğlence ve kusursuz gerçekçilik için oyundan önce uzantıyı ılık suda bekletin.

Maksimum konfor ve zevk için oyuncağın dış ve iç yüzeylerine bol miktarda su bazlı kayganlaştırıcı kullanın.

2.5 cm ek uzunluk ve % 30 çevre genişliği artışı için süper gerçekçi titreşimli et dokusunda realistik penis kılıfı.

Gerçekçi kafa ve damarlı şaft tasarımı.

Anal dildo ile çift zevk.

Sıcaklığa duyarlı gerçekçi TPE malzemeden üretilmiştir.

Su bazlı kayganlaştırıcı jel ile kullanılması önerilir.

Kılıf uzunluğu 18 cm’dir. Kılıf iç kanal uzunluğu 15.5 cm’dir. Kılıf iç genişliği 3.8 cm’dir. Anal dildo 14 cm uzunluğunda ve 2.6 cm genişliğindedir.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.