Erotist Lubricant Anal İçin Doğal Kayganlaştırıcı

Stok kodu: FA-541410 Kategoriler:

450 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
430 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Erotist Lubricant Anal İçin Doğal Kayganlaştırıcı

Artık hoş olmayan hisler, ağrılı penetrasyon ve zararlı sonuçlar yok, su bazlı anal kayganlaştırıcı Erotist Anal tüm bunlara karşı koruma sağlar. Cinsel organları ideal olarak nemlendirir, sürtünmeyi azaltır, mikro çatlakların oluşmasını önler ve ayrıca yakınlık zevkini artırır. Mükemmel anal seksi keşfetmenin zamanı geldi! Erotist Anal kayganlaştırıcı su bazlıdır: hipoalerjeniktir, prezervatifler ve yetişkin oyuncakları ile uyumludur, kalıntı bırakmaz ve su ile kolayca yıkanır.

Bu “güzel çift” her komodinde olmalı💑
Duyguları geliştirin
💦Suyla kolayca yıkanır
🖱Çamaşırlarda iz bırakmaz
💎Oyuncaklar ve prezervatifler için güvenli
🎩Şık klasik ambalaj tasarımı💠Hacim 100 ml.

Arıtılmış su, Gliserin, PEG-400 Metilparaben, propilen glikol içindeki etilparaben, Hidroksietilselüloz Propilen glikol, Akrilatların kopolimeri ve C10-30 alkil akrilat, Trietanolamin, EDTA

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.