Penis Rider Unisex Kalça & Dildo Mastürbatör

Stok kodu: FA-LJ3049 Kategoriler: ,

1.500 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
1.438 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Bu gerçek boyutlu, süper gerçekçi mastürbatör ve yapay penis kombinasyonu, hangi ruh halinde olursanız olun tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

İnanılmaz derecede gerçekçi malzeme, nüfuz etmeniz için esnek, istekli bir kıçı taklit eder, maksimum uyarım için nervürlü iç tünel ve için açık delikle tamamlanır

Penis Rider ile bir penise veya sıkı bir anüse binin. Bu gerçek boyutlu, süper gerçekçi mastürbatör ve yapay penis kombinasyonu, hangi ruh halinde olursanız olun tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

İnanılmaz derecede gerçekçi malzeme, maksimum uyarım için nervürlü bir iç tünel ile tamamlanan, nüfuz etmeniz için esnek, istekli bir anüsü taklit eder. ve kolay temizlik için açık delik.

Süper gerçekçi iki katmanlı TPR malzemeden yapılmıştır

Kalça, 17 cm * 14 cm * 20 cm boyutlarında ve 1,2 kg.

Penis toplam uzunluk: 17 cm
Penis Çap: 3.5 cm

Not: Ürün resimleri stüdyo ortamında çekildiği için ışık yansıma gibi faktörler olabilir.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.