Farruz Punk Deri Kalp Sarkık Zincirli Tasma

Stok kodu: FF-001 Kategoriler:

400 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
382 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kırmızı
Siyah
Kurye Teslim

Farruz Punk Deri Kalp Sarkık Zincirli Tasma

Bu güzel bir PU deri sarkık zincirli tasma, güçlü bir moda anlayışına sahip, yüksek kaliteli PU deri ve alaşımdan yapılmıştır. Kulüp, kostüm partisi veya diğer durumlar için mükemmel bir aksesuardır.

Takı koleksiyonunuzun olmazsa olmazlarındandır. Bu boyun tasması hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Ayarlanabilir olduğundan boynunuza uyacak şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz.

Zincirin uzunluğu 43 cm + 5 cm uzatma zinciri olup, zincirin genişliği 2 cm’dir.

Yaka 32 cm + 4 cm ayarlanabilir zincirden oluşmaktadır.

• Satın aldığınız ürün, BDSM ürün değildir ve çok sert kullanıldığı zaman kopabilecek şekilde üretilmektedir.!

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.