Xise Busty Lady Silikon Big Yarım Vücut Mastürbatör

Stok kodu: FA-MA30003-1 Kategoriler:

5.999 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
5.749 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Stokta yok

Kurye Teslim

Shequ’dan Busty Lady Torso Mastürbatör’u keşfedin. Yoğun zevk anları vaat eden samimi bir aksesuar. Daha gerçek bir cinsel deneyim mi arıyorsunuz? Bu sizin için bir üründür.

Busty Lady Shequ Torso Masturbator, rahat, uzun ömürlü kullanım için hem yumuşak hem de dayanıklı bir malzeme olan TPR’den yapılmıştır. Kolay kullanım ve optimum keyif için ideal boyut olan ortalama 35-40 cm’dir. MA30003 ile arasında iç nodül ve ağırlık farkı bulunur.

Bu seks oyuncağı gerçek bir teknoloji mücevheridir. Gerçekçi tasarımı size unutulmaz bir cinsel deneyim yaşatır. Yumuşaklığına ve dayanıklılığına şaşıracaksınız. Dayanıklı ve güvenilir bir seks oyuncağı mı arıyorsunuz? Torso Masturbator mükemmel bir seçimdir.

Torso Busty Lady Masturbator’ın sağladığı inanılmaz hisleri keşfetmek için daha ne bekliyorsunuz? Tereddüt etmeyin, bu kaliteli seks oyuncağıyla kendinize yoğun zevk anları yaşatın.

Özellikler :

Ürün Ölçüleri ; 34*23,5*14 Cm
Paket Ölçüleri; 44*24*17 Cm
Ürün Ağırlığı  ; 6 Kg
Paket Ağırlığı ; 6,4 Kg
Titreşim Uyumu: Evet
Isıtıcı Uyumu: Evet
Su Geçirmezlik: Evet

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.