Pompoarizm 5 Top Metal Görünümlü Anal ve Vajina Topu

Stok kodu: FA-KB-11 Kategoriler:

650 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
623 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Anal ve Vajina Topu

Kaslarımızı çalıştırmak için spor salonuna ihtiyacımız olduğunu kim söyledi?

Pompoarizm topu nedir?

Sayısız renk ve boyuttaki dünyanın en ünlü topları silikon iplikle birleştirilmiştir, böylece egzersizleri daha rahat ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Daha azını sert çizgiye getiren bu küçük boyut, egzersize başlayan ve henüz pelvik bölge üzerinde tam kontrole sahip olmayanlar için idealdir.

Pompoarizm topları ne için?

Thai topları, vajinismus hastalığına yardımcı olduğu ve aynı zamanda cinsel ilişki sırasında mahrem bölgeyi daha güçlü tutabildiği için kadınların cinsel yaşamına yardımcı olmak amacıyla yaratıldı.

Ayrıca partnerinizin ağzını açık bırakacak cinsel tekniklere de olanak tanıdığından bahsetmiyorum bile, çünkü penetrasyon sırasında penisi uyarabilir, organı kasabilir ve her iki partneri de çok daha heyecanlı hale getirebilirsiniz. İşleri heyecanlandırmanın bir başka yolu da onları anal uyarım için kullanmaktır.

Pompoarizm nedir?

Pompoirizm, perine kaslarını kasıp gevşeten, fiziksel ve hatta psikolojik olarak daha sağlıklı bir vücut sağlığı sağlayan egzersizlerden oluşan çok eski bir tekniktir.

Her iki partner de farklılıkları hissedebileceğinden, daha zevkli bir cinsel yaşam isteyen kadınlar tarafından uygulanır. Yöntem, her iki partnerin de büyük haz duyduğu cinsel ilişki sırasında erkek cinsel organına vajinal kaslarla masaj yapmanıza ve baskı yapmanıza olanak tanır.

Pompoarizmin faydaları nelerdir?

orgazmı kolaylaştırır;
daha fazla cinsel zevk;
kasların güçlendirilmesi;
idrar kaçırmanın önlenmesi;

Sert topun bileşimi nedir?

Aksesuar abs + metal kaplama

Pompoarizm topu nasıl kullanılır?

Topu vajinaya sokun ve mümkün olduğunca sonraki topları sadece vajinal kas kasılmasının gücüyle emmeye çalışın.

Topları yerleştirdikten sonra “çıkarma” işlemini gerçekleştirin, topları tek tek vajinadan atın, sadece pelvik taban kaslarını gevşetin.

Topun herhangi bir çaba göstermeden düştüğünü fark ederseniz, onu desteklemek için zemini kasın ve tüm bu hareket en fazla 20 dakika sürmelidir. Ve bunu kullanmanın bir başka çok etkili yolu da daha ağır toplar seçmektir, bu da düşmesini önlemek için daha fazla kuvvet uygulamanızı sağlayacaktır.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.