Farruz Vajinismus ve Kegel için Dilatör Seti 5’li

Stok kodu: FA-7911276165009 Kategoriler:

1.595 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
1.529 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

25 adet stokta

Kurye Teslim

Vajinismus ve Kegel için Dilatör Seti 5’li

Bu 5 parçalı dilatör seti, vajinal açıklığı genişletmek için tasarlanmıştır. Bu, radyasyon tedavisinden sonra veya sıklıkla iç sorunlara neden olabilen vajinismuslu kadınlar için yararlı olabilir. Ayrıca bu set cinsiyet değiştirme ameliyatı (erkekten kadına) geçirmiş trans bireyler için veya pelvik taban kaslarınızı çalıştırmak için de etkili bir araç olabilir. Vajinal dilatör ile skar dokusunun oluşmasını önlemeye yardımcı olabilir ve bölgeye sağlıklı bir kan akışını uyararak halihazırda oluşmuş olabilecek skar dokusunu azaltabilir.

Kullanımı basit, bu ürün yeni başlayanlar için mükemmeldir. Zevkten zevkle haz etmeye hazırlanın.

Ergonomik olarak hem elinize hem de bedeninize uyacak şekilde tasarlanmış olup, zevk ve rahatlık tüm kadınların hakkıdır. Nihai keyfi ve tatmin olmanın tadını çıkarın.

5 parçalı Silikon Dilatör Kit, konforunuzu göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Ergonomik eğimli ve beş farklı boyutdaki bu dilatörler samimi deneyimleri geliştirmek ve cinsel sağlık için özenli ve detaylı bir şekilde oluşturulmuştur. Her bir parça, ftalat içermeyen, ipeksi yumuşak, pastel pembe premium silikondan üretilir. Rahat ve kademeli genişleme için farklı ebatlardadır. Her dilatör pürüzsüz ve düzgün açılı bir şekle ve kolay kullanım için bir parmak halkasına sahiptir. Dilatörlerin yerleştirilmesi, vajinal kuvveti eski haline getirir ve canlandırır ve rahatsızlığı hafifletirken de faydalı olabilir.

Rahat ve konforlu bir uygulama için kaliteli su bazlı kayganlaştırıcı jel kullanmanız önerilir. Silikon Dilatör Kiti bir vajinal eğitmen olarak veya vajinismus tedavisinde kullanılabilir. Evde bir vajinal dilatör seti kullanarak vaginal kaslarınızı dinlendirip penetrasyona alışacak şekilde eğitebilirsiniz. Dilatörler, cerrahi operasyonlar sonrası kullanım ve iyileşme için de uygundur.

Silicone 5’li Dilator Kit, vajinal kuvvet ve konforu iyileştiren benzersiz bir vajinal dilatör setidir. Şık set, kademeli genişleme için boyut değiştiren 5 dilatör içerir. Parmak halkası sayesinde kullanımı kolaydır ve yakın sıkılaştırma ile ilgili sorunlar yaşayan kadınlar için mükemmel bir egzersiz şeklidir.

Bu ürün, kadınların artan cinsel deneyim için yaptıkları yolculuğa yönelik hayatlarını iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Bu dilatör set hastalık, yaş veya diğer faktörlerden kaynaklanabilecek fiziksel rahatsızlıktan kurtulmaya yardımcı olabilir ve seks gücünü artırmak isteyen kadınlar için daha eğlenceli bir cinsel yaşam elde edilmesine yardımcı olabilir.

Ürün boyutları;

20 cm * 3.3 cm (Dilator 1)

17 cm * 2.7 cm (Dilator 2)

14 cm * 2.2 cm (Dilator 3)

12.2 cm * 2 cm (Dilator 4)

10.8 cm * 1.3 cm (Dilator 5)

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.