Farruz Taşlı Büyük Boy Anal Kalp Plug

Stok kodu: FA-A09 Kategoriler:

425 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
407 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Farruz Taşlı Büyük Boy Anal Kalp Plug

Kalp şeklinde kristali olan anal tıkaç, anal seks severler için ideal bir oyuncaktır.

Stoperin ucundaki kalp şeklindeki kristal, ona zarif ve şık bir görünüm kazandırıyor. Seks sırasında veya sadece deneme ve hoş hisler için kullanıma uygundur. Lütfen bu ürünün yalnızca yetişkinlere yönelik olduğunu ve su bazlı bir kayganlaştırıcıyla kullanılmasının şiddetle tavsiye edildiğini unutmayın. Yeni hisler deneyin ve kalp şeklindeki kristal popo tıkacı ile fantezilerinizi serbest bırakın.

Uygulama şekli

1. Oyuncağı dezenfekte edin

2. Cinsel ilişkiden birkaç saat önce bağırsakları temizlemek için lavman yapılması tavsiye edilir

3. Tıkacı ve anüsü yağlayıcıyla nemlendirin

4. Tıkacı en rahat ve rahat pozisyona düzgün ve dikkatli bir şekilde yerleştirin (sırt üstü, yan tarafınız üzerinde, dört ayak üzerinde yatarak)

5. Oyuncağı çıkarmak için, 45 derecelik açıyla yavaşça yukarı ve aşağı doğru çekin.

Size metal bir anal tıkaç sunuyoruz – cinsel oyunlar ve deneyler sırasında kullanım için heyecan verici ve teşvik edici samimi bir aksesuar. Bu tıkaç, rahat ve güvenli kullanım sağlayan yüksek kaliteli ve dayanıklı çelikten yapılmıştır.

Metal anal tıkaç pürüzsüz ve ergonomik bir şekle sahiptir, bu da takılmasını kolaylaştırır ve hoş bir his yaratır. Boyutları hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için uygundur.

Anal Plug, en büyük zevki ve uyarımı elde etmenizi sağlayan ek genleşmeli bir koni şekline sahiptir.

Bu anal tıkaç, güvenliği sağlayan ve rektumun içine tamamen dalmayı önleyen geniş bir halka şeklinde rahat bir tabanla donatılmıştır. Taban aynı zamanda fişin kullanımını ve çıkarılmasını kolaylaştıran kullanışlı bir tutamak görevi de görür. Metal malzemenin pürüzsüz bir yüzeyi vardır, bu da tıpanın kullanımdan sonra temizlenmesini ve dezenfekte edilmesini kolaylaştırır.

Maksimum konfor ve keyif için su bazlı kayganlaştırıcı içeren bir popo tıkacı kullanmanızı öneririz. Kendinizi yeni cinsel duyumlarla dolu bir dünyaya bırakın ve metal bir popo tıkacı ile sınırlarınızı genişletin. Hemen satın alın ve parlak ve unutulmaz duyguların tadını çıkarın!

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.