Farruz Shequ April Emişli Titreşimli Yarım Vücut Masturbator

Stok kodu: FA-SQ-MAS20027 Kategoriler:

15.400 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
14.758 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Stokta yok

Kurye Teslim

Göğüs seksi, vajinal seks ve anüs seksi ile eğlenmenin birçok yolunu sunan en yeni birinci sınıf prenses aşk bebeğimizle Gerçekçi Cinsel zevkin tadını çıkarın. Size fantastik cinsel zevk getiren 3’ü 1 arada gerçekçi yaşam boyu kadın seks bebeği. Dişi seks bebeğinin iki gerçekçi seks deliği ve yumuşak göğüsleri vardır. Ne tür bir seks istersen, seni farklı hissettirebilir. Gerçekçi vajina ve dar anüs iç kısımları, gerçeğe yakın dokular ve parçacıklarla tasarlanmıştır. Penis penetrasyonu gerçek bir uyarıcı masaj sağlar. Bu seksi göğüslü dişi oyuncak bebekle seks yaptığınızda gerçek bir kadınla seks yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Kusursuz alçısı ve yoğun dokulu vajina ve anüsü ile keyifli dakikalar geçirin. Geniş titreşim modları ve uzaktan kumanda ile birlikte gelen bir USB şarj edilebilir emme seks bebeğidir.

Dikkat: Ürün doğrudan suya konamaz. Suyun boruya girmesini ve ürüne zarar vermesini önlemek için lütfen hava borusunu suyu serbest bırakın.

Manyetik Şarj: Manyetik şarj kararlı ve dayanıklı, USB arabirimi kullanışlı ve hızlı

April Emiş Güçlü Realistik Masturbator;

Tam vücut ebatlarının toparlanmış gövde görseli ağırlıklı beden formunda kalıplanmıştır.

Davetkar, dolgun kalça ve iri göğüslerle tam realistik vücut model, kalıp teknolojisiyle kopyalanmıştır.

Güçlü Titreşimli ve Emme

Penisinize çifte yoğun stimülasyon getirebilen 5 titreşimli ve emme işlevi! Daha da iyisi, Delia’nın tek dokunuşla orgazm modu var. Sadece tek dokunuşla orgazm düğmesine tıklayın ve yaramaz sevgiliniz gibi aletinizi nazikçe öpecek. Bu seni açacak ve boşalmayı tetikleyecek! Uzaktan kumanda, ellerinizi tamamen serbest bırakın.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.