Satisfyer Curvy 1 Vakum Dalgası Klitoris Vibratörü

Stok kodu: FA-J2018-80-3 Kategoriler: ,

2.750 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
2.635 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

5 adet stokta

Kurye Teslim

Satisfyer Curvy 1+ Pressure Wave Telefon Kontrollü Emiş Vibratör Ürün Özellikleri:

Satisfyer Curvy 1+ Uygulama Kontrollü Hava Nabız Stimülatörü, 2’si 1 arada atımlı hava stimülatörü ve vibratörüdür.

Nihai deneyim olan Satisfyer Connect teknolojisine sahiptir. Bu klitoral stimülatör, basınç dalgalarının gitmesi gereken yere ulaşmasını ve sizi olmanız gereken yere götürmesini sağlayan ergonomik bir tasarıma sahiptir.

İnternet üzerinden iletişim ve etkileşime olanak tanıyan ve heyecan verici bir canlı yayın işlevi sunan bir platform olan Satisfyer Connect APP’yi klitoris vantuzunuzla kullanabilirsiniz.

Bu devrim niteliğindeki yükseltme, şehvetli oyunların üç boyutlu dünyasını keşfetmenize olanak tanır.

Bu uygulamayı tasarlarken, kullanıcının dikkatini temel şeylerden uzaklaştırmayan sezgisel kontrole büyük önem verildi: duyarlı dokunmatik kontrol, mevcut olanlara ek olarak yeni, ince nüanslı ritimler ve titreşim modelleri oluşturmanıza olanak tanır.

Bu uygulama Apple, Android, tabletler ve Apple saatleri için mevcuttur ve aylık güncellemeler ve sürekli yeni özellikler alır.

Devrim niteliğindeki uygulama, dokunmatik programlama, hareket sensörleri, çeşitli oyuncakların eşzamanlı kontrolü ve etkileşimli bir platform gibi çok sayıda işlevi destekler; bu sayede mesafe artık bir engel olmaktan çıkar.

Marka

Satisfyer

Penetrasyon

Hayır

Renk

Venedik Kırmızısı

Vantuz

Yok

Cinsiyet

Kadın

Uyarım

Vajinal Stimülasyon

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.