Farruz 50 Cm Yarım Vücut Gerçekçi Mastürbatör

Stok kodu: FA-XM1651 Kategoriler:

7.000 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
6.708 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Farruz 50 Cm Yarım Vücut Gerçekçi Mastürbatör

Gerçek bakımdan gerçek hayattaki bir kadın partnerinizle yapıyormuş gibi hissetmek istiyorsanız, bu 3 boyutlu kıvrımlı yarım vücut mastürbatörünü denemelisiniz. Fantezilerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Mastürbatör 50 CM uzunluğunda, 24 CM genişliğinde ve 15 CM yüksekliğindedir. 6 KG ağırlıktadır.

Farruz seks oyuncaklarının yuvarlak büyük göğüsleri, sıkı gerçek vajinal dokusu ve sıkı anüsü nefesinizi kesmeye yetiyor.

Canınız ne zaman canlandırıcı bir şey çekse, ellerinizi onun sert meme uçlarının üzerinde gezdirerek başlayın ve hazır olduğunuzda seksi kalçaları arasındaki pembe ıslak kedi ve büyük kıçları arasındaki pembe mühürlü anüsün yumuşak açıklığı sizi tatmin edecektir.

Göğüslerini sıkarsınız ve hem ön hem de arka uçlarını kullanırsınız, böylece size bir üst düzey orgazm deneyimi sunarsınız. Vajinasının nervürlü iç kısmı, her itişinizde sizi sonsuz mutluluk okyanusuna götürür. Bu seks oyuncağı, gerçek bir kadınla seks yapıyormuş gibi hissetmenizi sağlar.

Vajinal ve anal girişe sahip yarım vücutlu masturbatör,

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.