Shin 15 Cm Belden Bağlamalı Dildo Set

Stok kodu: FA-XM251B Kategoriler:

400 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
383 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Shin 15 Cm Belden Bağlamalı Dildo Set

Bu Dildo, Bir Japon samurayının kullandığı güçlü bir silahtır. Çeşitli açılardan yerleştirmeye uygun hale getiren düz bir şekle ve ayrıca tüm gövde boyunca güzel, belirgin damarlara sahip, mükemmel, zarif bir şekilde şekillendirilmiş bir penis ucuna sahiptir.

Canlı renkli, mütevazı büyüklükteki kafanın yumuşak hatlarını ve hemen altındaki sevimli deri kıvrımlarını, ayrıca hassas frenulumu okşamayı seveceksiniz. Oyuncağının cilt dokusu çok gerçekçidir.

Oyuncak, kayganlaştırıcıyla mükemmel şekilde çalışır ve tabanında bir vantuz bulunur, böylece yapay penisi zemine, duvarlara ve diğer yüzeylere kolayca takabilirsiniz.

Malzeme: PVC
Uzunluk: 13 cm
Çap: 2,5 cm

Uzunluk

15 Cm

Kalınlık

2,5 Cm

Kullanılabilir

12 Cm

Cinsiyet

Unisex

Malzeme

PVC

Penetrasyon

Evet

Uyarım

Vajinal Stimülasyon

Renk

Siyah, Ten Rengi

Vantuz

Var

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.