Emme ve Yalama Fonksiyonlu 3’ü 1 Arada Wand Vibratör

Stok kodu: FA-GSV-104 Kategoriler: ,

3.500 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
3.354 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Ayrıcalık ve lüksün üçlü vibratörü – yeni favori yetişkin oyuncağı! Size eğlence, hayal gücü ve olasılıklarla dolu yepyeni bir cinsel dünya açacak!  

Üç oyuncak bir arada – çok yönlü eğlence için! 

Bu 3’ü 1 arada vibratör bir çiftin tüm arzularını karşılar – hem kadınların hem de erkeklerin cinsel haz yaşaması için tasarlanmış bir vibratör. Bu cihaz su geçirmezdir; artık jakuzide veya duşta aşk eğlencesinin tadını çıkarabilirsiniz.

Vibratör için:  
 • 12 emme modu,
 • 12 yalama modu (Dokunuşu özellikle hoş hale getirecek bir “sıcak dil” ayarlayabilirsiniz,
 • 12 titreşim modu.

Özellikler: 

 • Toplam uzunluk – 25,5 cm, Ø – 4,5 cm.
 • Malzeme: silikon + ABS.
 • Şarj süresi: yaklaşık 2~3 saat
 • Kullanım süresi: yaklaşık 40-60 dakika
 • Şarj Durumu: Şarj sırasında ışık yanıp söner, dolduğunda ışık her zaman açıktır.

3’ü 1 arada vibratörün avantajları: 

 • stres seviyelerini azaltır;
 • bu vibratör aynı zamanda masaj aleti olarak da kullanılabilir; cilt yüzeyindeki kas sinirlerine masaj yapar ve vücudun endorfin düzeyini yükseltmesine neden olur;
 • Güçlü bir masaj kan dolaşımını hızlandıracak, masaj bölgesindeki dokuya oksijen akışını ve besin seviyesini artıracaktır. Hızlanan kan dolaşımı, lenfatikler yoluyla fazla toksinlerin atılmasına yardımcı olacaktır;
 • gerginliği azaltır;
 • Vücudunuzu rahatlatın – kaslarınızı gevşetin ve tüm vücudunuzun rahatlamasına, stres ve kaygıyı azaltmasına yardımcı olun.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.